Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Latvietis var visu“

Latvijas Institūta ceļa maizes sveiciens

Laikraksts Latvietis Nr. 614, 2020. g. 16. sept.
Latvijas Institūts -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

„Latvietis var visu!“ – sauklis, ar kuru Latvijas Institūts sveic skolēnus un studentus Latvijā un pasaulē, tuvojoties 2020./ 2021. mācību gadam!

Izglītības un iedvesmas kampaņa „Latvietis var visu“ ir Latvijas Institūta sveiciens visiem skolēniem, studentiem, pieaugušajiem, kas turpina izglītību mūža garumā. Tās mērķis ir akcentēt valsts nozīmi, piederību Latvijai, kas sniedz neierobežotas iespējas studijām, darba meklējumiem un karjeras attīstībai visā pasaulē. Vai Latvijā, vai plašajā diasporā, Latvijas talanti un personību sasniegumi runā paši par sevi. Kampaņas mērķauditorija ir Latvijas un Latvijas diasporu skolu un augstskolu izglītojamie, viņu vecāki un vecvecāki.

Kampaņu veido trīs video stāsti, kuros šī mācību gada pirmklasnieki runā no sevis pieauguša cilvēka acīm. Izveidotas divas Instagram sociālā tīkla spēles – Instagram atmiņu klade, kas jau guvusi plašu atzinību, un kuru aizpildījuši vairāki tūkstoši sociālo tīklu lietotāji, kā arī no 1. septembra būs pieejams Instagram profesiju filtrs. Mēneša garumā sociālajos tīklos skolēnus un studentus uzrunās vēstnešu loks ar iedvesmojošu stāstu sēriju, kuras galvenais motīvs – stāsti par mācībām, zinībām un izglītību mūža garumā. Vēstnešu vidū ir arī Latvijas Valsts prezidents Egils Levits.

Video pieejami šeit:

Tīzeris:
https://www.youtube.com/watch?v=2xuj9d1dZuE
Youtuberis https://www.youtube.com/watch?v=ODHFEa9xvW4
Prezidents: https://www.youtube.com/watch?v=B0_WpPjPZBU
Biznesa haizivs: https://www.youtube.com/watch?v=Jfi0m__vYkg

Video piedalījās: Adrians Kronbergs (Youtuberis), Arleta Zvaigzne (Biznesa haizivs), Raivo Trofimovs (Prezidents). Paldies par atsaucību Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātei, Bērnu un jauniešu izglītības centram Altona un projektā iesaistīto bērnu vecākiem. Kampaņas vēstnesis ir Latvijas Valsts prezidents Egils Levits.

Tu esi latvietis – Tu vari visu!

#LatvietisVarVisu

Latvijas Institūts
25.08.2020.Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com