Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Austrālijas Atklātais čempionāts

Piedalījās trīs Latvijas tenisisti

Laikraksts Latvietis Nr. 128, 2011. g. 26. janv.
Markus Saltups -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Anastasija Sevastova Austrālijas Atklātā tenisa čempionātā. FOTO Niks Skots (Nick Scott).

Ernests Gulbis Austrālijas Atklātā tenisa čempionātā. FOTO Niks Skots (Nick Scott).

Līga Dekmeijere Austrālijas Atklātā tenisa čempionātā. FOTO Niks Skots (Nick Scott).

Piektdien, 21. janvārī, Anastasija Sevastova kļuva pirmā Latvijas sieviete, kura sasniegusi Austrālijas Atklātā tenisa čempionāta ceturto kārtu, kopš Larisa Savčenko-Neilande to paveica 1992. gadā. Sevastova uzvarēja pret Krievijas Vesnu Manasijevu 6-1 6-3. Kas viņai trūkst spēkā un ātrumā, to viņa līdzsvaro ar sitienu daudzveidību un spēju paredzēt pretinieces spēli.

Viņas spēki bija skaidri redzami uzvarā pret Manasijevu, kā arī agrākās uzvarās pret Slovēnijas Poļonu Hercogu un Beļģijas Janīnu Vikmeijeri. Svētdien, 23. janvārī Sevastova zaudēja ceturtā kārtā pret pasaules labāko tenisisti, Dānijas Karolīnu Vozņacki 3-6 4-6.

Otrdien, 18. janvārī Vācijas Benjamins Bekers ērti pirmā kārtā uzvarēja pret Ernestu Gulbi, kurš bija vērtēts kā 24. labākais spēlētājs Čempionātā.

Sieviešu dubultspēlē Latvijas Līga Dekmeijere ar savu partneri, Japānas Ajumi Moritu sasniedza otro kārtu ar uzvaru pret Janīnu Vikmeijeri un Simonu Halepu 6-4 6-3. Otrā kārtā viņas zaudēja pret Čehijas Ivetu Benesovu un Barboru Zahlavovu Stricovu 3-6 2-6. Šā gada 15. janvārī Līga atkārtoja savu labāko rezultātu Austrālijā, sasniedzot finālu Morillas starptautiskajā turnejā (Morilla International) Hobartā, Tasmānijā. Finālā viņa ar partneri Katerīnu Bondarenko no Ukrainas zaudēja pret Itālijas Sāru Erani un Robertu Vinči 3-6 5-7.

Markus Saltups
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com