Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


LIVKS („Dzintari“) kopsapulce notiks virtuāli

Valde pateicas visiem par atbalstu un uzticību

Laikraksts Latvietis Nr. 619, 2020. g. 15. okt.
Zinta Ozoliņa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Dzintari

Latviskās izglītības veicināšanas kooperatīvās sabiedrības (LIVKS) īpašums Dzintari atrodas Adelaides dienvidos. Par ēkām un saimniecību rūpējās LIVKS jeb Dzintaru valde.

Par spīti Covida radītajiem sarežģījumiem, LIVKS valde pēdējā gadā ir turpinājusi veikt darbus, kas padara Dzintarus ērtākus un vieglāk izīrējamus. Galvenais mērķis, lai būtu ienākumi, kas atbalstītu latviskus pasākumus un veicinātu latvisko izglītību.

Paju īpašniekiem ir tiesības būt informētiem par valdes darbību un arī dalīties darbā. Šogad esam spiesti gadskārtējo pilnsapulci noturēt attālināti – virtuāli. Tā paredzēta 2020. g. 7. novembrī, plkst. 14.00 pēc Melburnas laika. Tuvāku informāciju par pilnsapulces norisi LIVKS biedri saņems rakstiski vai arī elektroniski.

Valde saprot, ka dzīvē notiek pārmaiņas, un tā valdei pieejamā informācijā varētu būt nepilnīga. Laipni aicinu visus, kas varētu būt biedri, vai kam ģimenēs varētu būt Dzintaru pajas, to pārbaudīt un attiecīgi rīkoties. Adrešu labojumus, paju pārrakstīšanu vai citu jautājumu noskaidrošanu var veikt rakstot: LIVKS („Dzintari“), PO Box 293, Goodwood, SA 5034 vai pa e-pastu: info@dzintari.com.au.

LIVKS valde pateicas visiem par atbalstu un uzticību.

Zinta Ozoliņa
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI


Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com