Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


LAAJ Prezidija sēžu pārskati

LAAJ Preses ziņojums nr. 25

Laikraksts Latvietis Nr. 134, 2011. g. 2. martā
Linda Ozere -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LAAJ

Latvijas Trīs tenoru turneja bija ļoti sekmīga. Tenori no ienākumiem varēja segt visus ceļa izdevumus, un bija arī maza peļņa. Prezidijs pateicās Viktorijai Mačēnai un Sandrai Dragūnai par labi noorganizētu turneju.

Ir saņemtas labas atsauksmes par Viļa Vītola 18. novembra svētku runu. Vilis un Marta Vītoli ļoti pateicās par viņu sirsnīgu uzņemšanu visās pilsētās. Tāpēc, ka Vītolu pāris paši sedza savus ceļa un apmešanās izdevumus, prezidijs nolemj ziedot Vītolu fondam $5000, jo šī summa bija paredzēta LAAJ budžetā 18. novembra izdevumu segšanai. Ziedojumu sauks par LAAJ stipendiju.

Kultūras fonda valdes priekšsēdis ziņo, ka aizdots vēl papildus $10 000 rīcības kapitāls Kultūras dienām, un ka šī summa ir jau atmaksāta. AZ Vasaras vidusskolai aizdots vēl papildus $4000 rīcības kapitāls. Kultūras fonda valde ir apstiprinājusi Arni Grosu kā PBLA Tehniskās un dabas zinātņu nozares vadītāju un Gunāru Nāgelu kā PBLA Preses nozares vadītāju.

Jaunatnes daļas vadītāja ziņo, ka par LJAA priekšsēdi uz nākošo gadu ievēlēts Markus Dragūns.

Projektu darba grupas

I. Rone ziņo ka Sveika Latvija braucienā šī gada augustā piedalīsies divas skolnieces no Melburnas – Brita Kalēja un Kate Jaunalksne, kā arī pavadone Karīna Vējiņa. Prezidijs nolemj visām trim braucējām segt pusi no viņu ceļa un citiem izdevumiem.

Linda OzereAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com