Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Mārtiņš Dukurs pasaules čempions

Latvijas skeletonistam pārliecinoša uzvara

Laikraksts Latvietis Nr. 134, 2011. g. 2. martā
-


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Piektdien, 25. februārī Latvijas skeletonists Mārtiņš Dukurs izcīnīja uzvaru pasaules čempionātā, kas norisinājās Kēnigzē, Vācijā. Pēc trijiem braucieniem Mārtiņš jau bija pārliecinošā vadībā. Ceturtajā, pēdējā braucienā viņš trasi veica 50,91 sekundē, līdz ar to bija vienīgais, kurš trasi veica ātrāk par 51 sekundi. Otro vietu ieguva krievs Aleksandrs Tretjakovs, kuram Mārtiņš bija priekšā par 1,74 sekundēm. Trešā vietā ierindojās Franks Rommels no Vācijas, viņš palika aiz Mārtiņa summā 1,98 sekundes. Mārtiņa Dukura vecākais brālis Tomass Dukurs četru braucienu summā ieguva 9. vietu; viņš aiz sava brāļa Mārtiņa palika 3,52 sekundes.

Mārtiņš Dukurs par favorītu pasaules čempionāta sacīkstēm tika uzskatīts jau pirms tām, jo šīs sezonas Pasaules kausā Mārtiņš Dukurs uzvarēja pēdējos četros posmos, taču pirmajā trijniekā iekļuva septiņos no astoņiem posmiem. Tas kopvērtējumā garantēja viņam uzvaru jau pirms pēdējām sacensībām.

Pēdējās divas sezonas viņš ir uzvarējis gan Pasaules kausa izcīņā, gan Eiropas čempionātos, gan arī izcīnīja otro vietu pagājušā gadā Vankūveras olimpiskajās spēlēs. Arī pagājušajā sezonā Mārtiņš Dukurs uzvarēja Pasaules kausa posmā, kas notika Kēnigzē. Mārtiņš Dukurs tika atzīts arī par labāko pagājušā gada Latvijas sportistu, savukārt, viņa tēvs – Dainis Dukurs tika atzīts par labāko treneri aizvadītājā gadā Latvijā. ■Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com