Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Sirsnīgs paldies par atsaucību!

LAAJ Preses ziņojums Nr. 26

Laikraksts Latvietis Nr. 137, 2011. g. 23. martā
Juris Ruņģis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LAAJ

Latviešu apvienības Austrālijā un Jaunzēlandē (LAAJ) gadskārtējā līdzekļu vākšanas akcija 2010. gadam risinājās no 1. septembra līdz 31. oktobrim. Lai gan cerējām noslēgt ziedojumu vākšanas akciju līdz novembra beigām, dažādu, varbūt ar Kultūras dienām saistītu iemeslu dēl, norēķins no Viktorijas mazliet aizkavējas, bet nu beidzot visi norēķini ir saņemti. Uzstādot mūsu pagājušā gada trīs mērķus (Prezidija darbam, Kultūras fondam un Okupācijas muzejam) ļoti apzinājāmies, ka riskējam saņemt mazāk LAAJ darbam, kaut gan mans lūgums bija ziedot parasto summu LAAJ darbam un ekstra Okupācijas muzejam. Šis lūgums nesaņēma lielu atbalstu, kaut gan daži ziedotāji deva lielākas summas Okupācijas muzejam. Paldies par to! Tas ir ļoti vērtīgs mērķis un runājot apaļās summās, Okupācijas muzejam varēsim nodot $10 000. Līdzīgas summas būs Prezidija un Kultūras fonda darbam. Saziedotā kopsumma, atņemot izdevumus, ir $31 880,57, kas salīdzinās labi ar 2009. gadā ieņemto $32 822,47, kad mums bija divi izcili lieli ziedojumi. Mūsu mērķis ieņemt $30 000 ir sasniegts.

Šogad atkal bija iespējams ziedot ar kredītkarti. Šāda veida devums vairāk kā divkāršojās, salīdzinot ar 2009. gadu, sasniedzot $3 730. Tas ir 11% no visa devuma. Reklāma ir jāturpina un nākošajos gados ceram nozīmīgi palielināt elektronisko ziedotāju skaitu. Visu līdzekļu vākšanas akciju, ar LAAJ vicepriekšsēžu palīdzību, ļoti sekmīgi izkārtoja Saimniecības nodaļas vadītājs Aldis Liepiņš.

Pārrunājot līdzekļu vākšanas labos rezultātus, savā šī gada marta sēdē, LAAJ prezidijs konstatēja, ka varam ar optimismu skatīties uz šī gada darbību, lai gan organizāciju skaita samazināšanās un individuālo biedru mazais skaits vēl sagādā rūpes.

Mēs labprāt saņemtu ierosinājumus no mūsu biedru organizācijām, biedriem un vispārējās sabiedrības, par turpmāko darbību. Būtu labi mūsu organizācijās arī iesaistīt jaunatbraucējus.

Vēlreiz, liels paldies par jūsu devumu.

Dr Juris Ruņģis
LAAJ prezidija priekšsēdisAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com