Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Jelgava svin Lieldienas

Mērs sveica 127 šogad dzimušos jelgavniekus

Laikraksts Latvietis Nr. 143, 2011. g. 27. apr.
Māris Brancis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Lieldienas pils parkā. FOTO Māris Brancis.

Vieni dejo, citi skatās. FOTO Māris Brancis.

Dejo „Jundari“. FOTO Māris Brancis.

Šogad 24. aprīlī jau 18. reizi Jelgavas Pils parkā notika Lieldienu pastaiga, kas kā parasti pulcēja ļoti daudz apmeklētāju. Protams, daudzi no rīta bija baznīcā, bet pusdienlaikā pulcējās pie Rastrelli celtā pilsētas lepnuma. Arī laiks bija padevies, kā ziņo meteoroloģiskie dienesti – pilsētā Lielupes krastos tā dzīvsudraba stabiņš sasniedza 22,5 grādus Celsija.

Šūpošanās un olu ripināšana, olu krāsošana, varēja apskatīt trušu izstādi, pajāt uz ponijiem, piedalīties dažādās radošās darbnīcas, atrakcijās un konkursos – to visu un vēl vairāk piedāvāja rīkotāji – aģentūra Kultūra un Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Studentu klubs.

Kā ik reizes, arī šogad pils pagalmā Jelgavas pilsētas Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš sveica 127 šogad dzimušos jelgavniekus. Karotītes ar pilsētas simboliku saņēma arī divi dvīņu pāri – Māra un Katrīne Berkoldes, kā arī Kristers un Raiens Zīlītes.

Dienu kuplināja koncerts, ko iesāka folkloras kopa Dimzēni, bet turpināja dejotāji no Jelgavas un Ozolnieku Tautas deju ansambļiem un deju kolektīviem Lielupe, Laipa, Kalves Zelta smiltis, Bērnu un jauniešu centra Junda dejotāju vecāka grupa Jundari un citi.

Lieldienu saulē gozējās, saulē cepinājās un priecājās par to, ka Jelgava prot svinēt svētkus.

Māris Brancis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com