Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Sv. Jura dievkalpojums

Gaidas un skauti Melburnas Svētā krusta baznīcā

Laikraksts Latvietis Nr. 144, 2011. g. 4. maijā
Dainis Markovskis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Pēc dievkalpojuma. Vidū mācītāji Māra Saulīte un Dainis Markovskis. FOTO Jānis Vējiņš.

Mācītāji Dainis Markovskis un Māra Saulīte. FOTO Jānis Vējiņš.

FOTO Jānis Vējiņš.

Svētdien, 1. maijā Melburnas Svētā krusta baznīcā notika Svētā Jura dievkalpojums mācītājas Māras Saulītes vadībā, piedaloties mācītājam Dainim Markovskim. Dievkalpojumā piedalījās Melburnas skauti un gaidas. Kopumā bija pulcējušies apmēram 60 cilvēki.

Dievkalpojums iesākās ar svinīgu procesiju: gājiens baznīcā ar karogiem un nodziedot pirmo dziesmu Atver, bērns, atver Jēzum savu sirdi. Mācītāja Māra Saulīte savā svētrunā uzsvēra, ka lai gan visā pasaulē ir daudz un dažādu reliģiju un ticību, neskatoties uz visu, tomēr kristīgā ticība ir mūsu ticības un dzīves pamats un cerība! Viņa vēstīja, ka katram Dievs ir devis savus talantus un iespējas tos piepildīt. Katrs cilvēks ir vienreizējs un unikāls, un kas gan var redzēt un izzināt, ko kāds cilvēks patiesībā domā, kāda ir cilvēka iekšējā pasaule un domas. Viņa teica, netiesāsim cits citu, jo mēs nevaram izzināt un pareizi saprast otru cilvēku, kurš ir atšķirīgs un savādāks nekā es un tu, mēs visi! Mācītāja Māra Saulīte novēlēja, – lai Dievs palīdz mums lietot katram savus talantus un kopā nest labus augļus!

Ērģeles pārliecinoši un spilgti spēlēja Sebastians Krūmiņš.

Kā parasti šai ikgadējā dievkalpojumā, gaidas un skauti dievkalpojuma beigās svinīgi atjaunoja savu gaidu un skautu likumu – LITĀNIJU, kas svinīgi tika pie altāra atkārtota.

Dievkalpojums beidzās ar dziesmu: Cēli kā dzimtenes dievnami. Sekoja svinīga fotografēšanās baznīcas priekšā, un pēc tam visi cienājās pie kafijas galda.

Mācītājs Dainis Markovskis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com