Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Teātru festivāls

Trīs lugas un izstāde divās dienās

Laikraksts Latvietis Nr. 88, 2010. g. 5. maijā
Pēteris Kļaviņš -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL50TF

AL50TF1

ALT „Kokteiļu stunda“. No kreisās: Ņina (Māra Kaziņa), Bredlijs (Gunārs Klauss), Anna (Valda Rube). FOTO Andris Kariks.

AL50TF2

ALT: No kreisās: Bredlijs (Gunārs Klauss) un Džons (Ivars Mirovics). FOTO Anita Andersone.

AL50TF3

PLDK „Zemes nodoklis“. Guļ Hermanis (Daina Vārpiņa – atvietoja lomā paredzēto Jūliju Bernšteinu); sēž Zenta (Anita Vaļikova). FOTO Anita Andersone.

AL50TF4

SLT „Divpadsmitā nakts“. No kr.: Sērs Andrejs Bālģīmis (Andris Kariks), Sērs Tobijs Belčs (Jānis Čečiņš), policists (Ilona Brūvere), Antonio (Voldis Kains), Fabiāna (Kīra Bruzgule), Sebastiāns (Klāra Brūvere). FOTO Anita Andersone.

AL50TF5

FOTO Andris Kariks.

AL50TF6

AL50TF labākā ansambļa balvu saņēma ALT ar „Kokteiļu stundu“, Kārlis Gulbergs, režisore Ieva Kaina un Irēne Klausa. FOTO Pēteris Kļaviņš.

AL50TF7

Balvas. FOTO Andris Kariks.

AL50TF8

Austrālijas Latviešu 50. Teātru festivāls jau ir nosvinēts. Tas šogad notika Sidnejā no 24. aprīļa līdz 25. aprīlim. Festivālā piedalījās trīs Austrālijas latviešu teātra ansambļi ar izrādēm: Pertas Latviešu dramatiskā kopa (PLDK) ar Māras Zālītes lugu Zemes nodoklis, Sidnejas Latviešu teātris (SLT) ar Viljama Šekspīra komēdiju Divpadsmitā nakts un Melburnas Austrālijas Latviešu teātris (ALT) ar Alberta Gurneja lugu Kokteiļa stunda.

Festivāls iesākās ar gleznu izstādi un nobeidzās svētdienā ar Saviesīgo vakaru, kurā piedalījās visi trīs ansambļi. Pa festivāla laiku Mārtiņa Siliņa zālē bija izstādīta Vijas un Pētera Erdmaņu sagatavota SLT atskates izstāde SLT 50 festivālos, kurā ar fotogrāfijām, avīžu recenzijām un teātru programmu kopijām tika dokumentēta Austrālijas Latviešu 50 teātru festivālu vēsture.

Pēteris Kļaviņš
Laikrakstam „Latvietis“



Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI




Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija




SLUDINĀJUMI


BookDepository.com