Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Sabiedriskais klubs Adelaidē

Nāks talkā Kultūras dienām

Laikraksts Latvietis Nr. 201, 2012. g. 16. maijā
Rudīte Bērziņa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL54KD400

Aizmugurē no kreisas: Andis Bērziņš, Rudīte Bērziņa, Astrīda Kvina (Quinn). Priekšā no kreisās: Valdis Jaudzems, Renāte Smitamam (Smitham) (nama pārvaldniece), Valdis Voitkus, Jolanta Lūse, Ulla Gicasuilli, Māris Žvīgilis, Inga Pērkons-Grauze, Aija Balode, Irēne Baivotersa (Bywaters), Ints Puķitis. FOTO Kārlis Ātrens.

Š.g. maija sākumā Adelaides Sabiedriskā kluba darbinieki (redzami attēlā) pulcējās kārtējā sanāksmē latviešu namā Tālava norunāt darbību Tālavas kafejnīcā uz nākamajiem mēnešiem.

Sapulcē no AL54.KD rīcības komitejas piedalījās Valdis Jaudzems, kuram ir atbildība par saimniecību Sadziedāšanas vakaram, kas sekos Kopkora koncertam. Valdis aicināja Sabiedriskā kluba darbiniekus uzņemties vakariņu sagatavošanu šim pasākumam. Sabiedriskā kluba darbinieki ir atbildīgi par Tālavas kafejnīcu.

Neskatoties uz to, ka pa Kultūras dienām būs ļoti daudz ko darīt, rūpējoties par sarīkojuma apmeklētāju labklājību, klubs bez lielas domāšanas nolēma nākt Kultūras dienām talkā.

Sabiedriskais klubs sagaida, ka Tālavas kafejnīca būs Kultūras dienu laikā vieta, kur tautieši vēlēsies pulcēties, satikties ar draugiem un baudīt gardumus, ko kafejnīca piedāvā. Uz to klubs cītīgi gatavojas!

Rudīte Bērziņa
AL54.KD informācija
arberz@optusnet.com.auAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com