Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


<<120x120>> Filadelfijā

Vai māki iesist ripiņu?

Laikraksts Latvietis Nr. 202, 2012. g. 25. maijā
Sandra Milevska -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
FiladelfijasBLB

Tiem, kas ir sportiski (vai tikai savās iedomās sportiski), un tiem, kas ir jauni (vai tikai vairs sirdīs jauni), pavērsies lieliskas iespējas pašiem piedalīties vai just līdzi Filadelfijas Brīvo latvju biedrības (BLB) novusa turnīrā, kur uzvarētājam tiks pasniegts kaislīgajam novusa spēlētājam Andrejam Pildegovičam par godu nosauktais Vēstnieka kauss.

BLB gaida visu vecumu spēlētājus ar pilnu programmu, kas interesēs arī malā stāvētājus. Iesākums sestdienā, 2012. gada 9. jūnijā plkst. 13.00 ar dokumentālu filmu no Latvijas par tagad jau pasaulslaveniem lidotājiem uz gaisa straumēm Aerodium, kas iekaroja sporta mīlētāju pasauli ar savu lielo iznācienu 2006. gadā Torino ziemas olimpiādes noslēguma ceremonijā. Filmā redzēs Aerodiuma sagatavoto Latvijas paviljonu Šanhajas Expo 2010, kā arī postpadomju telpai raksturīgas aizķeršanās Ķīnā, kā arī Latvijā. BLB bijušā priekšsēža Marka Liepas fotogrāfijas no Šanhajas Expo un Latvijas paviljona arī tiks izstādītas.

Neliels treniņa laiks ir paredzēts plkst. 14.30, pirms paša turnīra sākuma un kausa pasniegšanas no 15.00-17.00. Pa to laiku arī būs iespēja lielajā zālē apskatīt Ziemeļamerikas latviešu t-kreklu izstādi, kā arī Lara Krēsliņa sagatavoto mini izstādi ar rīdzinieka Jāņa Daugavieša fotogrāfijām no Latvijas pagrīdes mūziķiem. Noslēgs sarīkojumu ar vakariņām, kam sekos vasaras balle, kurā spēlēs populārā dejas mūzikas grupa Pēdējais vilciens, dziedot grupas solistei Lailai Mednei.

Ieejas maksa ir paredzēta, sākot no plkst. 18.00 un iekļauj turnīra beigas, vakariņas un balli ($40 par personu, $20 jauniešiem līdz 35 g.v., bērniem zem 13 g.v. par velti).

Ziņas un jaunumus par BLB jubilejas gada notikumiem var atrast tīmeklī: www.latviansociety.com. Viesi tālbraucēji ir aicināti sazināties ar Marku Liepu (liepama1@gmail.com) ar jautājumiem par viesnīcām un transportu. Paldies FBLB 120. finansētājiem, īpaši Latviešu fondam, kā arī daudzajiem vietējiem filadelfiešiem, kas cauru gadu ziedo savu laiku un darbu FBLB 120. jubilejas atbalstam!

Sandra Milevska
Laikrakstam "Latvietis"Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com