Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Pārdomas par Draudžu dienām

Cerības nākotnei

Laikraksts Latvietis Nr. 211, 2012. g. 24. jūlijā
Kolvins Makfersons (Colvin MacPherson) -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Draudžu dienas, manuprāt, bija ļoti svētīgas un īstajā laikā. Priecājos, ka tās tika rīkotos DV namā, jo tas deva iespēju piedalīties vairāk cilvēkiem, kuri nespēj uz baznīcu tikt. Domāju, – bija labi, ka bija pārstāvji no abām draudzēm, kā arī no Melburnas latviešu sabiedrības.

Draudžu dienas bija labi izkārtotas; pirmajā dienā izdalītie informācijas vāki ļoti profesionāli sagatavoti. Tas jau deva labu iespaidu, ka dienas rūpīgi plānotas un sagatavotas. Kafijas galds un pusdienas bija arī ļoti labas, un pienākas liela pateicība visiem rīkotajiem un palīgiem.

Skaidrs bija, ka ir nepieciešama vajadzība šādu veidu pulcēšanos rīkot regulāri. Ir ļoti veselīgi dot cilvēkiem iespēju ne tikvien klausīties referātus, bet arī piedalīties pārrunās mazajās grupās.

Žēl, ka nebija vairāk vidējās paaudzes apmeklētāju, bet priecājos par ikkatru, kas apmeklēja. Ieklausoties pārrunu grupās, manīju, ka ir ļoti daudz jautājumi par dzīvi ticībā un ka ir daudz vielas turpmākajām Draudžu dienām.

Priecājos, ka dievkalpojums bija labi apmeklēts, un abās dienās valdīja sirsnīga sadraudzība. Ceru, ka šīs dienas ir labs solis uz priekšu turpmākajai sadraudzībai un sadarbībai Melburnas draudzēs.

Gatavojot referātus, mans mērķis bija iedzīvināt cilvēkos interesi par Dieva Vārdu un parādīt no savas pieredzes, ka dzīve ticībā ir tas, uz ko Dievs aicina katru mūs. No atsauksmēm un komentāriem, ko saņēmu, šis mērķis tika sasniegts, un par to lai Dievam gods un slava.

Prāvests Kolvins Makfersons (Colvin MacPherson)
Laikrakstam „Latvietis“

Draudžu dienu apraksts lasāms LL210.Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com