Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


LELBĀL Vācijas apgabala sinode

Piedalījās arī ciemiņi no Latvijas, Zviedrijas un Lielbritānijas

Laikraksts Latvietis Nr. 215, 2012. g. 16. aug.
Klāvs Bērziņš -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

LELBĀL Vācijas apgabala XVII sinodes un 2012. gada apgabala konferences dalībnieki. Pirmā rindā no kreisās: R. Buklevica, Baumann kundze, J. Baumann, R. G. Ieviņa, G. Putce, diak. K. Amlinga. Otrā rindā: māc. Dr. I. Ķezbere, prāv. Dr. A. Abakuks, prāv. I. Graufelde, māc. Godiņa, arhib. E. E. Rozītis, māc. Talis Redmanis, māc. Dr. N. Kamergrauzis. Trešā rindā: Vīgants M. Bērziņš, I. Vīgants prāv. K. Bērziņš, A. Ebdene (aizsegta) L. Tanhagena, Rūta Abakuka.

No kreisās: Pie klavierēm J. Baumann, prāv. Dr. A. Abakuks, prāv. I. Graufelde, māc. H. Godiņa, arhib. E. E. Rozītis (aizsegts), prāv. K. Bērziņš.

Baltiešu studentu mītnē Annabergā, no 7. līdz 10. jūnijam notika kārtēja LELBĀL (Latvijas Evanģēliskās luteriskās baznīcas ārpus Latvijas) Vācijas apgabala sinode (XVII) un Vācijas apgabala konference. Sinodē piedalījās gandrīz visi Vācijas garīdznieki un garīdznieces (iztrūka māc. I. Drūviņa), sinodāles un sinodāļi, kā arī mīļie ciemiņi no Latvijas, Zviedrijas un Lielbritānijas.

Sinodē vienbalsīgi ievēlēja pārvaldi iepriekšējā laika posma sastāvā. Virstemats bija 2012. gada lozungs: „Mans spēks top pilnīgs nespēkā.“ (2. Kor. 12,9) un cerībā, ka arī mūsu darbs taps pilnīgāks, jo darāmā ir daudz, Dieva vadību un svētību izlūgdamies, noslēguma dievkalpojumā ordinēja Helēnu Godiņu no Latvijas mācītājas amatā. Jaunā mācītāja turpmāk kalpos LELBA, ASV.

Pēc sinodes gandrīz visi sinodes dalībnieki devās svētceļojumā uz Lommeles karavīru kapiem Beļģijā.

Prāvesta Klāvs Bērziņš
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com