Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Ansis Vairogs

Atvadu vārdi

Laikraksts Latvietis Nr. 216, 2012. g. 23. aug.
Dainis Markovskis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Dievs ar tevi, ceļš kam galā,
Dievs ar tevi, dārgais draugs!
Rozes vīst še, svešā malā,
Dzimtenē tās atkal plauks.

Mīļā Noriņ un mīļie draugi!

Dieva vārds saka: Katrai lietai ir savs nolikts laiks, un katram īstenošanai paredzētam nodomam zem debess ir sava stunda. (Sal.māc.3:1) Patiešām, – visam šajā dzīvē ir savs laiks: laiks dzimt, savs laiks priecāties un skumt, savs laiks meklēt un mīlēt, savs laiks dzīvot un reiz arī aiziet no šīs dzīves un pasaules.

Lai gan mēs labi zinām, ka laiks un mūsu dzīve pieder Dievam, bet nav viegli pieņemt šo patiesību, ka mīļajam Ansim Dieva dotais laiks šeit uz zemes ir beidzies.

Esmu pateicīgs Dievam, ka Viņš man bija dāvinājis iespēju, kaut nedaudz iepazīt goda vīru ar lielo burtu – Ansi Vairogu, kura dzīves gājums un pieredzētais ir apbrīnas un cieņas vērts.

Ansis bija īsts vīrs, kurš vienmēr ir cīnījies līdz galam. Vīrs, uz kuru varēja paļauties, kurš bija patiess draugs un sirds cilvēks, kurš visu darīja no sirds un dvēseles.

Lai šodien, atvadoties no mīļā Anša, mēs visi varam pateikties Dievam, ka mums bija lemts katram savā veidā un laikā iepazīt Ansi, un piedzīvot un izdzīvot kādus kopīgus mirkļus, kas paliek mūsu atmiņās un sirdīs!

Viss ir piepildīts šeit zemes dzīvē Ansim, lai atraisoties no pasaules saitēm, viņš tagad varētu doties uz mūžīgām mājām pie Mūžīgā Dieva! Viss piepildīts, tev – mīļais draugs – Ansi.

Mūžīgās Debesis atveri Ansim, Ak Kungs! Mūžīgā gaisma lai pāri tam spīd! Lai Ansis dus Tavā žēlastībā un mierā!

Izsaku visdziļāko līdzjūtību mīļajai Noriņai un visiem draugiem!

Mācītājs Dainis MarkovskisAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com