Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


<<120x120>> Filadelfijā

Kurš dzejnieks līdzinās Higsa bozonam?

Laikraksts Latvietis Nr. 217, 2012. g. 30. aug.
Sandra Milevska -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
FiladelfijasBLB

Ir pienācis laiks atvadīties no vasaras! Augusta mēneša pēdējās piektdienas vakarā, 31. datumā, Filadelfijas Brīvo latvju biedrībā (BLB) labā sabiedrībā varēs pie letes veldzēties. Bet ne tikai, jo varēs arī izprast vai neizprast visuma mistēriju caur dzeju, respektīvi, atklāt to, kura nav, tāpat kā Higsa bozonu. Kuru dzejnieku nedrīkst nosaukt vārdā un kāpēc? Vai šis dzejnieks vispār pastāv jeb, kā Higsa bozons, meklējams tikai kā dzirkstele garā tunelī zem Šveices Alpiem milisekunžu sprādzienos? Un vai tas, ko viņš rada, būtu dzeja vai drīzāk ne-dzeja, tā, kas ar savu pretpozīciju apstiprina pretpola esamību, ka pastāv arī pozīcija, tas ir – īstā dzeja? Vai kāds, kas lasa šīs rindas, vispār tās spēj saprast? Vai mēs – laikā un telpā – nākam vai ejam, vai vienkārši noraugāmies uz visu absurdo no mākoņa? Un kurš mākonis tas būtu – īstais vai virtuālais? Vai vēl kāds citādais, aizslēpies aiz dzejas un Higsa bozoniem?

Šie pasaules mistēriju risinājumi kutinās visas mūsu maņas, bet šajā vakarā atbildīgie kutinātāji būs Modris Mednis, Ivars Stonins, Laris Krēsliņš un Ādams Bērziņš. Nāciet visi! Iesākums iepriekš neprognozējamā stundā, kad neparedzamā satiksmes straume būs noskrējusi.

Ziņas un jaunumus par BLB jubilejas gada notikumiem var atrast tīmeklī www.latviansociety.com; var atskatīties uz jau notikušo 120. jubilejas gada blogā www.fblb120.blogspot.com. Nākošais jubilejas gada sarīkojums 7.-8. septembrī, mākslas izstāde 30 zem 30 ar jaunajiem latviešu un Filadelfijas amerikāņu mākslinieku darbiem.

Sandra Milevska
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com