Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


<<120x120>> Filadelfijā

Vai esi redzējis visjaunāko mākslinieku darbus?

Laikraksts Latvietis Nr. 218, 2012. g. 4. sept.
Sandra Milevska -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
FiladelfijasBLB

Septembris allaž saistās ar jauno akadēmisko gadu, ar jaunu cilvēku atgriešanos atpakaļ savās mājvietās no vasaras izpriecām un ar jauniešu enerģijas pienesumu nākošajai sabiedriskajai sezonai.

Tā notiks arī Filadelfijā, kad Brīvo latvju biedrības 120. jubilejas ietvaros 7.-9. septembrī izstādē 30 zem 30 rādīsim (vismaz) 30 visjaunākās paaudzes mākslas darbus, smeļoties no ģeogrāfiski izkaisīto jauno latviešu devuma, kā arī no vietējām mākslas skolām, kas Filadelfijā ir sagadījušās apbrīnojamā skaitā un kvalitātē. Izstādē varēs redzēt ļoti dažādu mākslas darbu gammu, ne tikai zīmējumus, grafiskos darbus un gleznas, bet arī izaicinošas modes, dziļdomīgas metaforiskas instalācijas, mīksto skulptūru un daudz ko citu.

Izstāde būs atvērta: piektdien, 7. septembrī plkst. 19.00-22.00 (iekļaujoties Filadelfijas ik mēneša atvērto galeriju vakarā); sestdien, 8. septembrī plkst. 14.00-18.00 un svētdien, 9. septembrī plkst. 14.00-17.00. Paredzētie mākslinieki ir latvieši Aleksis Hāgelis, Nikola Marī Harvija (Nicole Marie Harvey), Lilija Hauvela (Lily Howell), Krišs Judovics, Laila Milevska un Marisa Rasuma. No vietējām mākslas skolām piedalīsies Māra Karpentere (Marah Carpenter), Karisa (Carissa) Marinelli, Natanjels Mels (Nathaniel Mell) un Emīlija Šnelbahere (Emily Schnellbacher). Paredzēta arī mini-izstāde lejas zālē par latviešu rotām uz latvisko audumu un izšuvumu fona.

Ziņas un jaunumus par BLB jubilejas gada notikumiem var atrast tīmeklī www.latviansociety.com; var atskatīties uz jau notikušo 120. jubilejas gada blogā www.fblb120.blogspot.com.

Brīvo latvju biedrība pateicas Amerikas Latviešu apvienības (ALA) Kultūras fondam par atbalstu vēsturisko gleznu restaurācijai un jaunās gleznu iekāršanas sistēmas iegādei. Visus 120. jubilejas gada sarīkojumus atbalsta Latviešu fonds, kura gadskārtējā dalībnieku sapulce Nedēļas nogale nākotnei notiks Filadelfijā 28.-30. septembrī ar politikai veltītu Vairas Paegles uzrunu un latviešu protesta dzejas lasījumu.

Sandra Milevska
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com