Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Redakcijā

Laikrakstam „Latvietis“ 4 gadi!

Laikraksts Latvietis Nr. 219, 2012. g. 13. sept.
Gunārs Nāgels -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Laikraksts „Latvietis“ – Nr. 1 (2008. g. 9. sept.), Nr. 100 (2010. g. 22. jūl.) un Nr. 200 (2012. g. 10. maijā) – drukātais variants. FOTO Gunārs Nāgels.

Sveicināti, lasītāji!

Sveicieni laikraksta Latvietis ceturtajā dzimšanas dienā! Laikraksta pirmais numurs iznāca 2008. gada 9. septembrī, un līdz ceturtajai dzimšanas dienai bija iznākuši 218 numuri. Tātad, caurmēra 54,5 numuri gadā.

Kā zināms, laikraksts Latvietis ir vienīgais latviešu nedēļas laikraksts, kas iznāk Austrālijā ar paralēlām elektroniskām un drukas versijām, un kuru var visu pilnībā par velti lasīt tīmeklī. Drukātais laikraksts tiek tiražēts, izmantojot elektronisko iespiediekārtu, un atļauj mūsu abonētājiem ērtā veidā šķirstīt laikrakstu un lasīt viņiem interesējošos rakstus.

Mūsu laikraksts ir domāts latviešiem visā pasaulē, un mūsu sekmes pierāda fakts, ka ir vairāk lasītāju ārpus Austrālijas, nekā pašā Austrālijā.

Par spīti tam, ka regulāri iznākam jau četrus gadus, ir cilvēki, kuri vēl nezin par mūsu laikrakstu, un ir patīkami pārsteigti, redzot kādu izdevumu. Tāpēc es aicinu katru mūsu elektroniskā laikraksta lasītāju apsvērt domu dāvināt drukātā laikraksta abonementu kādam radam vai paziņam Austrālijā vai ārzemēs. To var ērti veikt, izmantojot elektronisko abonementu pieteikšanu un apmaksāšanu mūsu tīmekļa vietnē laikraksts.com

Esam arī pateicīgi par jebkādu finansiālu atbalstu laikraksta iznākšanai – to var arī veikt laikraksta tīmekļa vietnē.

Mēs visu laiku cenšamies uzlabot laikraksta sniegumu, un tagad jau pāris gadus lielākā daļa laikrakstā Latvietis publicēto rakstu ir arī lasāmi kā atsevišķas lapas tīmeklī. Bieži izmantojām tīmekļa gandrīz neierobežotās iespējas pievienot elektroniskam rakstam vairāk attēlus, nekā ir vietas drukātā izdevumā.

Mēs esam ļoti pateicīgi visiem rakstītājiem un fotogrāfiem (kopā pāri par 1000 kopš 2010. gada sākuma, kad sākām likt atsevišķus rakstus tīmeklī), kuru darbus varam publicēt, un aicinām arī citus piebiedroties. Galvenais ir tas, ka latviešu pasaule – kas šobrīd jau ir tikpat kā visa pasaule – tiek dokumentēta. Ne tikai vēsturniekiem nākotnē, bet arī mums pašiem, lai mēs viens otru stiprinām ar atziņu, ka neesam vieni pasaulē.

Latviešu valoda un latviešu tauta nav tik apdraudētas kā dažas citas valodas un tautas pasaulē, bet mums visiem jāapzinās, ka nekas nav pašsaprotams, un nekas nenāk par velti. Latviešu tautas un kultūras pastāvēšanai ir vajadzīga piepūle no mūsu puses, un laikraksts Latvietis centīsies darīt savu daļu.

Lai mums visiem veicas!

GN
2012. g. 13. sept.Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com