Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Dienas algu latvietībai!

LAAJ aicinājums

Laikraksts Latvietis Nr. 219, 2012. g. 13. sept.
Pēteris Strazds -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LAAJ

Latviešu apvienība Austrālijā un Jaunzēlandē (LAAJ) rīko savu gadskārtējo līdzekļu vākšanas akciju šī gada septembra un oktobra mēnešos. Jūsu turpinošais atbalsts ir nepieciešams, lai apvienība varētu turpināt savu darbu.

2011. gadā jūs saziedojāt $29 906.

Vēlreiz sirsnīgs paldies par šo lielo atsaucību!

Šogad ir jauna LAAJ valde, un uz nākamiem trim gadiem tā atrodas Adelaidē.

Jaunām valdēm varētu būt jauni uzskati, bet kas nemainās, ir tas, ka LAAJ turpinās savu uzdoto darbu latviešu sabiedrības labā Latvijā, Austrālijā un Jaunzēlandē.

Šogad esam paturējuši to pašu iepriekšējā gada speciālo mērķi: Sveika, Latvija! Tas ir projekts, kur mūsu jaunieši var ciemoties Latvijā, iepazīties ar citiem latviešu jauniešiem no visas pasaules, stiprināt savas saites ar latviešu sabiedrību un kuplināt savas latviešu valodas zināšanas. LAAJ maksā pusi no ceļa izdevumiem. Šogad trīs jaunieši piedalījās. Pagājušā gadā jūs saziedojat $6804 šim mērķim. Vai to varēsim šogad pārspēt?

Kultūras fonds atbalsta izglītību un jaunatni, iestādes, kultūru un vairākus projektus.

Nauda ir vajadzīga vairākiem Prezidija un Kultūras fonda darbiem, piemēram, grāmatu sūtīšanai uz Latviju, atbalstam skolotāju konferences kursantiem, 18. novembra referenta ceļa izdevumiem, PBLA biedru maksai, administrācijas izdevumiem, ieskaitot LAAJ mājas lapai, un arī, diemžēl, nodokļiem.

Lūdzu ikvienam ieskatīties LAAJ mājas lapā www.laaj.org.au Tur var izsekot LAAJ vēsturei un sīkāk iepazīties ar mūsu centrālo organizāciju. Var sazināties ar prezidiju, izmantojot e-pastu info@laaj.org.au vai ar Kultūras fondu kf@laaj.org.au

Bez jūsu atbalstu mēs nevarēsim turpināt darboties.

Šogad atkal būs iespējams ziedot ar kredītkarti. Ja nevariet sagaidīt piesūtīto lapiņu vai ja mēs nezinām jūsu adresi, lūdzu apskatiet www.laaj.org.au

Paldies,

Dr. Pēteris Strazds
LAAJ prezidija priekšsēdisAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com