Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Augusts ir pilnsapulču mēnesis

Kanberas Latviešu biedrības un ev. lut. draudzes pilnsapulces

Laikraksts Latvietis Nr. 220, 2012. g. 20. sept.
Skaidrīte Dariusa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Šogad augusta mēnesī notika ikgadējās biedrības un latviešu ev. lut. draudzes pilnsapulces ar gada pārskatiem un jaunas vadības vēlēšanām.

Ev. lut. draudzes pilnsapulce

Šī gada 5. augustā pēc prāv. Kolvina Mekfersona vadītā dievkalpojuma Sv. Pētera baznīcā baznīcas blakus esošajā zālē notika draudzes pilnsapulce. Pilnsapulci ievadīja priekšnieks Egons Eversons, lūdzot prāvestu teikt svētības vārdus. Par pilnsapulces vadītāju ievēlēja Žani Mediķi, par sekretāri Aiju Stambuli. Valdes locekļi, revīzijas komisija un dāmu komitejas vadītāja sniedza savus ziņojumus, un pilnsapulce tos vienbalsīgi pieņēma. Pēc pilnsapulces lūguma valdē iegāja līdzšinējais valdes sastāvs: priekšnieks – Egons Eversons, priekšnieka vietnieks – Imants Skrīveris, sekretārs – Edvīns Peniķis, kasieris – Gunārs Šterns, revīzijas komisija – Žanis Mediķis un Tālis Burkevics, Dāmu komiteja – vad. Inta Skrīvere, Vija Purva, Vita Eversone.

Pēc pilnsapulces slēgšanas visi pakavējās pie dāmu komitejas klātā galda.

Biedrības pilnsapulce

Šī gada 25. augustā Immanuela baznīcas zālē Lyons notika Kanberas Latviešu biedrības (KLB) pilnsapulce. Par sapulces vadītāju ievēlēja Žani Mediķi, par sekretāri Baibu Burkevicu. Valdes darbinieki iesniedza savus ziņojumus, kurus pilnsapulce vienbalsīgi pieņēma. Valdes nākamā gada vadībā uz pilnsapulces lūgumu valdē iegāja līdzšinējais valdes sastāvs: priekšnieks – Ēriks Ingevics, vicepriekšsēdis – Juris Jakovics, sekretārs – Andrejs Grigulis, kasieris – Jānis Stambulis, sabiedrisko lietu kārtotāja – Skaidrīte Dariusa, revizījas komisija – Gunārs Šterns un Tālis Burkevics.

Pēc pilnsapulces Ēriks Ingevics pastāstīja par savu braucienu uz Zalcburgas festivālu pagājušā Eiropas vasarā. Viņš tur bija uz vairākiem koncertiem un Pučini Bohēmas izrādi ar pašlaik ļoti daudzināto Annu Ņetrebko galvenajā lomā.

Starp noklausītiem koncertiem bija Elīnas Garančas solo koncerts (Liederabend), kas bija ļoti labs un ieguva atzinīgas atsauksmes no Zalcburgas mūzikas kritiķiem. Viens kritiķis rakstīja, ka Garanča kā dziedātāja ir klase pati par sevi.

Saieta otrā daļā Ingevics lasīja referātu par latviešiem Spānijas pilsoņu karā.

Noslēgumā visi pakavējās pārrunās pie kafijas un uzkodām.

Skaidrīte Dariusa
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com