Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Centrālā krasta ceturtais turnīrs

Sacentās 11 novusa spēlētājs

Laikraksts Latvietis Nr. 223, 2012. g. 10. okt.
Juris Zemītis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Apbalvotie dubultspēļu spēlētāji. No kreisās: Richards Puisēns (2.v.), Imants Graudiņš (1.v.), Andris Ruņģis (CKN priekšnieks), Linda Pešudovs (1.v.), Dimis Pešudovs (2.v.). FOTO Dimis Pešudovs.

Sestdien, 29. septembrī Centrālā Krasta Novusa rīkotajās sacensībās sacentās 11 novusa spēlētāju. Skaits no iepriekšējiem gadiem ir samazinājies, bet, pateicoties Pešudovu ģimenes ciemiņiem, tikām pāri desmitam. Var jau būt, ka tā 80 km distance no Sidnejas ir pie tā vainīga, varbūt tas ir laika zobs. Ja neskaita ciemiņus, caurmēra spēlētāju vecums bija 78 gadi. Jā, jaunāki mēs nepaliekam.

Vienspēlēs sacentās katrs ar katru, spēlējot četrus setus. Ar 15 punktiem pirmo vietu izcīnīja Rūdis Nemme, otrā vietā atstājot Andri Ruņģi ar 14 punktiem, un trešais bija Dimis Pešudovs ar 13 punktiem. Tālāk sekoja I. Graudiņš, A. Ernšteins, E. Nemme, R. Puisēns, Selga Pešudova, O. Dancis, L. Pešudovs un Stuart Pešudovs.

Dubultspēlēs pārsteigumu sagādāja Linda Pešudova un Imants Graudiņš, izcīnot pirmo vietu, aiz sevis atstājot D. Pešudovu/ R. Puisēnu, tad Selga Pešudova/O. Dancis, A. Ernšteins/A. Ruņģis un iepriekšējie uzvarētāji brāļi Nemmes.

Tā kā Andris Ruņģis Adelaidē bija trešais, šai turnīrā – otrais, tad mēs ceram, ka nākošās sacensības – Austrālijas latviešu meistarsacīkstes Adelaidē, 2013. gada janvārī, vaiņagosies ar Andra uzvaru.

Juris Zemītis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com