Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Pasaules latviešu ekonomikas forums

Notiks nākamvasar Rīgā – PBLA un LTRK plāno tā norisi

Laikraksts Latvietis Nr. 225, 2012. g. 18. okt.
Ilze Garoza -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
PBLA

PBLA

2012. gada 15. oktobrī Pasaules brīvo latviešu apvienības (PBLA) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) pārstāvji tikās pirmajā oficiālajā Pasaules latviešu ekonomikas foruma plānošanas sanāksmē, kurā piedalījās arī pārstāvji no LR Ministru prezidenta biroja, Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā, Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Amerikas Latviešu apvienības un Latviešu Nacionālās apvienības Kanādā. „Šī bija pirmā oficiālā plānošanas sēde, kur runājām par konkrētām lietām, konferences mērķiem, dalībniekiem un programmu,“ tikšanās norisi komentē PBLA priekšsēdis Jānis Kukainis.

Pasaules latviešu ekonomikas forums notiks Rīgā 2013. gada 2. un 3. jūlijā. Foruma galvenais mērķis ir Latvijas ekonomiskās izaugsmes veicināšanas nolūkā stiprināt sadarbību starp dažādās uzņēmējdarbības nozarēs strādājošiem latviešiem Latvijā un pasaulē, veicinot savstarpēju kontaktu un sadarbības projektu veidošanos, investīciju piesaisti Latvijai, kā arī Latvijas uzņēmējdarbības vides uzlabošanu. Foruma galvenā mērķauditorija ir ārzemēs dzīvojošie profesionāļi – ekonomiski aktīvie latvieši un latviskas izcelsmes personas, kas vēlas izvērst ekonomisku sadarbību un nostiprināt saikni ar Latviju. „Mēs cenšamies uzrunāt visus – gan trimdas sabiedrību, gan nesenos izbraucējus,“ skaidro J. Kukainis.

Tuvākajos mēnešos foruma rīkotājorganizācijas sadarbībā ar forumā iesaistītajām dalīborganizācijām turpinās darbu pie foruma potenciālo dalībnieku uzrunāšanas un piesaistes. Jau šobrīd dalību forumā apstiprinājuši vairāki prominenti un pieredzējuši latviešu uzņēmēji no ASV, Austrālijas, Latvijas, bet interesi par forumu izrādījuši latvieši vairākās valstīs gan Eiropā, gan Amerikā, gan Āzijā. Nākamā plānošanas sanāksme notiks Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras telpās 2012. gada 1. novembrī.

Ilze Garoza
PBLA/ALAAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com