Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Danču mūzikas mielasts!

Kultūras dienu Atklāšanas ballīte

Laikraksts Latvietis Nr. 230, 2012. g. 22. nov.
Rudīte Bērziņa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL54KD400

„Contrabass“. No kreisas: Sandra Birze, Petras Nesteckis, Ingus Purēns, Indra Pilskalna. FOTO Roberts Birze.

Sidnejieši, no kreisas: Ojārs Greste, Viktorija Mačēna, Andrejs Mačēns, Vēsma Putniņa, Andris Kariks, Daina Kaina. Trūkst Lilita Daenke.

26. decembrī pēc AL54.KD Atklāšanas koncerta un Pieņemšanas, Adelaides Latviešu namā Tālavā pulksten septiņos vakarā notiks Atklāšanas ballīte. Ja Tālavas sienas varētu runāt, tad pēc šī sarīkojuma tās noteiktu būtu lielā sajūsmā par latviešu danču mūzikas mielastu, pat varētu teikt bankets, ko sagadās iemīļotie danču muzikanti no Sidnejas un Adelaides, Melburnas Contrabass un no Latvijas Trio Šmite Kārkle Cinkuss un Edgars Kārklis. Varētu sagaidīt, ka citi muzikanti nevarēs nociesties un pievienosies šai muzikālai enerģijai.

Apmeklētājiem ieteicams paņemt līdz ērtus apavus dancošanai. Un ja kāds gribētu lekt tiem citiem līdzi, bet kājas ir nogurušas vai vairs neklausa, tomēr varēs baudīt jauko mūziku un priecāties dancotajiem līdz.

Sarīkojums domāts visām paaudzēm. Atklāšanas ballītes rīkotāja Zinta Līduma stāsta, ka vakariņas varēs iegādāties ballītes sākumā par pieņemamu cenu un no bāra varēs iegādāties atspirdzinājumus visu vakaru. Vakara muzikālā vadītāja ir Viktorija Mačēna, un Lija Bērziņa pamācīs danču soļus, kur vajadzēs!

Ieejas maksa $15, pazeminātā cena $10 dalībniekiem, pensionāriem, studentiem un jauniešiem no 12-18 gadiem. Bērniem līdz 12 gadiem un latviešu skolu skolniekiem ieeja brīva.

Rudīte Bērziņa
AL54.KD informācija
arberz@optusnet.com.auAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com