Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Ne tikai koris dziedās!

Neformāla dziedāšana ar vakariņām pie galdiem

Laikraksts Latvietis Nr. 234, 2012. g. 12. dec.
Rudīte Bērziņa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
AL54KD400

No kreisas: Zinta Ozoliņa, Aldis Sils, Valdis Jaudzems. FOTO Rudīte Bērziņa.

AL54.KD Kopkora koncerts, par ko jau ir agrāk rakstīts, notiks 30. decembrī Adelaides Latviešu namā Tālava plkst. 5.00 pēcpusdienā (plkst. 17.00). Pēc koncerta noslēguma kora dziedātāji un publika tiks aicināta iziet no Tālavas galvenās zāles uz īsu brīdi, lai to pārkārtotu Sadziedāšanās vakaram, kuram sākums paredzēts plkst. 8.00 vakarā (plkst. 20.00). Šī vakara saimnieciskais vadītājs Valdis Jaudzems ziņo, ka pa to laiku apmeklētāji varēs pakavēties Tālavas mazajā zālē, kafejnīcā vai pagalma zālājā un atspirdzināties.

Sadziedāšanas vakars, kurš domāts ne tikai koristiem, bet arī plašākai publikai, būs neformāls un ar vakariņām pie galdiem. Latviešu saimnieces piedāvās auksto galdu latviskā gaumē ar dažāda veida gaļām un salātiem. Par veģetāriešiem arī ir padomāts: būs zivis tomātu mērcē ar sīpoliem, augļi un citi gardumi. Piedevām būs kafija un saldās maizītes. Dzērieni būs pērkami uz vietas pie bāra.

Vakara galvenais vadītājs Aldis Sils stāsta, ka Sadziedāšanās vakarā varēs turpināt izjust Kopkora koncerta dziesmu spēku. Vakara norisē paredzētas daudz un dažādas iemīļotas dziesmas ar kapelas pavadījumu; dziesmu vārdi būs labi redzami uz skatuves ekrāna. Vakara vadītāji novadīs dziesmas un laipni lūgs visai publikai dziedāt līdzi. Ja kāds parasti kautrējās dziedāt, šī nu būs tā reize, kad varēs īsti izvingrināt plaušas un dziedāt kopā ar koristiem un pavadītājiem pilnā sparā!

Koristiem šim vakaram piešķirtas brīvbiļetes, kuras izdalīs Kultūras dienu mēģinājuma laikā. Plašākai publikai ieteicams biļetes iegādāties laicīgi, bet ne vēlāk kā līdz 28. decembrim, lai saimnieces zin, cik būs apmeklētāju. Biļetes pārdos Tālavas bibliotēkas telpā 26., 27. un 28. decembrī no plkst. 10.00 no rīta līdz plkst. 2.00 pēcpusdienā (plkst. 14.00).

Šis vakars piedāvā KD apmeklētājiem izdevību kopā ar koristiem jauki paēst un padziedāt, tā bagātinot KD piedzīvojumus.

Informāciju par pilnu KD norisi – sarīkojumi, mēģinājumi, biļešu iegādi utt. var sameklēt www.al54kd.com vai www.facebook.com/AL54KD.

Rudīte Bērziņa
AL54.KD informācija
arberz@optusnet.com.au



Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI




Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija




SLUDINĀJUMI


BookDepository.com