Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Melburnas skautu un gaidu Ziemassvētku sarīkojums

Atbrauca Ziemassvētku vecītis ar motorizētu briedi

Laikraksts Latvietis Nr. 234, 2012. g. 12. dec.
Kārlis Ātrens -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Ieradies Ziemassvētku vecītis. FOTO Arnis Vējiņš.

Mazskauti Zentis Lauriņš, Oskars Cīrulis, Kristaps Hach, Andrejs Cīrulis un Olivers Gross pasniedz Ziemassvētku vecītim dāvanu. FOTO Kārlis Ātrens.

No kreisāsa: Evelīna, Emīlija, Kaija. FOTO Arnis Vējiņš.

Sestdien, 1. decembrī Melburnas gaidas un skauti pulcējās Melburnas Latviešu nama bērnudārza telpās, lai svinētu gada noslēgumu un Ziemassvētkus.

Vadītāja Anita Vējiņa vadīja priecīgo saimi Ziemassvētku dziesmās, kad pēkšņi pie loga sāka klauvēt vecītis ar kuplu baltu bardu, tērpies sarkanā tērpā, turēdams milzīgu dāvanu maisu. Bērni skrēja to sagaidīt un ieveda istabā. Izrādījās, ka šis ir Ziemassvētku vecītis, kurš nupat atbraucis no ziemeļpola ar motorizētu briedi. Bērni vecītim rādīja priekšnesumus; guntiņas izdalīja piparkūkas, gaidas un skauti uzveda ludziņu, bet pieci mazskauti pēc lieliska muzikāla uzveduma pasniedza vecītim dāvanu. Vecītis visiem bērniem – lieliem un maziem – dāvināja saldumu paciņas, kur starp citiem gardumiem arī bija lieki zobi kā brīdinājums tam, kas notiek, ja par daudz bauda saldumus.

Priekšnesumiem un daudzām dziesmām sekoja mielasts un mazliet saldens vīns, lai vecāki un bērni varētu pakavēties atmiņās par bijušo ražīgo gadu un padomāt par turpmāko darbību.

Kārlis Ātrens
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com