Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Garīgais komentārs – māc. Raimonds Sokolovskis

Dzīvojam īpašā laikmetā

Laikraksts Latvietis Nr. 235, 2012. g. 19. dec.
Raimonds Sokolovskis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Astronomiskais gads, kas ir 5125 mūsu Zemes gadu garumā – iztek un jaunais iesākas 2012. gada 21. decembrī. Tad arī beidzas Maiju kalendārs (Mayan calendar angl.). Iesākas jaunais 5000 gadu cikls. Par to runā laika zīmju zinātāji kā Gregg Braden un daudzi citi. Bet Bībelē par laikmetu griežiem varam lasīt Daniela grāmatā 2:21 u.c.

Ko tad tas īsti nozīmē? Kas īsti ir sagaidāms šī gada izskaņā? Un – kas turpmāk?

Īsumā, apkopojot diezgan plašu vielu, kuru par šo tematu ir gadījies apgūt, varētu teikt apmēram šādi:

Pirmkārt. Astronomiski tik tiešām šis ir viens ievērojams laika brīdis, kurā dzīvojam. Tanī piepildās tālo senču zvaigžņu ceļu aprēķini ar apbrīnojamu precizitāti, kas atspoguļo laikmetu griežus. Šķiet, tiešām – mēs šobrīd atrodamies laikmetu griezes punktā. Noslēdzas iepriekšējais un iesākas nākamais. Jāteic, gandrīz visas lielākās antīkās tradīcijas to raksturo kā ieiešanu Zelta Laikmetā. Tas pastiprināsies nākamajos sekojošajos gadsimtos, un kulmināciju sasniegs ap 3000. gadu. Resp. pēc 1000 gadiem. Tam raksturīgs būs nepieredzēts Gara un Zinātnes uzplaukums, kur tie abi ies kopsolī. Saskaņā ar Bībelē sacīto – visi atzīs Vienu Dievu To Kungu. Vai tas nozīmē, ka būs viena reliģija pasaulē, vai kā citādi tas īstenosies praksē – to atliek tikai minēt. Bet skaidrs ir viens – Cilvēce būs likusi lielu soli pretim Ēdenei. Tas nozīmē – savā ceļā uz Patiesību, Cilvēks būs pavirzījies vienu sprīdi uz priekšu gan savā garīgajā, gan tehniskajā attīstībā uz Zemes.

Otrkārt. Šis patreizējais pārejas posms iezīmējas ar akūtu vajadzību pēc garīguma. Tieši tā – garīguma. Garīgums – var teikt, ir atslēga durvīm uz Jauno laikmetu. Neaizmirstot fizisko vajadzību, tomēr garīgā arvien vairāk dominē. Te rodas jautājums – kur rast šo normu, balansu? Un te nu atbilde būs tikpat racionāla, cik saprotama un, proti: katram vajag turēties pie tā, ko viņš ir atzinis par līdzsvaru. Tieši kā arī apustulis Pāvils saka: „Tad nu es ieteicu ikvienam starp jums tās žēlastības vārdā, kas man dota: netiekties pāri noliktam, bet censties sevi apvaldīt saskaņā ar to ticības mēru, ko Dievs katram piešķīris.“ (Rom.12:3)

Mācītājs Raimonds Sokolovskis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com