Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Biļete uz paradīzi“

Iznākusi Lāsmas Ģibietes grāmata

Laikraksts Latvietis Nr. 241, 2013. g. 23. janv.
-


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

L. Ģibietes grāmatas „Biļete uz paradīzi“ vāciņš.

Ģibiete, L. Biļete uz paradīzi. – LiePA, 2012. – 176 lpp.

Laikā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu izdevniecība LiePA klajā laidusi Rietumungārijas Universitātes Filoloģijas fakultātes Urālistikas katedras lektores, Eiropas Latviešu apvienības (ELA) komunikāciju referentes, publicistes Lāsmas Ģibietes grāmatu Biļete uz paradīzi.

Izdevumā apkopoti stāsti par ceļojumiem uz dažādām Rietumeiropas un Viduseiropas valstīm, ko papildina pašas autores fotoattēli un bagātīgs izziņas materiāls. Par konkrēto valsti apkopoti ne tikai interesanti vēstures un ģeogrāfijas fakti, bet arī L. Ģibietes skatījums un ceļotājas pieredze. „Biļete uz paradīzi nekādā ziņā nav uzskatāma ne par ģeogrāfijas grāmatu, ne mācību līdzekli. Pirmkārt, jau tādēļ, ka no cita pieredzes mācīties nav iespējams. Otrkārt, visas pilsētas, par kurām esmu mēģinājusi stāstīt, skatītas žurnālista un varbūt nedaudz pat literāta, bet nekādā gadījuma ne ģeogrāfa acīm,“ darba priekšvārdā pauž autore.

Kopā grāmatā aplūkotas astoņas valstis, sākot ar Spāniju un noslēdzot ar Horvātiju. Izdevuma dizaina autors ir mākslinieks Uldis Baltutis, projekta vadītāja – Ērika Birzkopa, literārā redaktore – Latvijas Rakstnieku savienības biedre, tulkotāja Silvija Ģibiete.

Ja vēlaties šo grāmatu iegādāties, lūdzu, sazinieties ar autori, rakstot uz viņas elektroniskā pasta adresi: lasmag2007@inbox.lv vai zvanot uz tālruni +36 70 283 5892. ■Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com