Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Atsākās mācības latviešu skolā Melburnā

Jaunā mācību gadā vairāki jauni skolotāji

Laikraksts Latvietis Nr. 244, 2013. g. 14. febr.
Līga Dārziņa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
MLBDaugavasSkola

No kreisās: 8. klases skolnieki Līsa Jaunalksne un Tomass Kalējs ar skolotāju Daci Daliņu. FOTO Andrejs Daliņš.

MLB „Daugavas“ skolas pārzine Līga Dārziņa pasniedz ziedus jaunajiem skolotājiem. FOTO Arnis Vējiņš.

Skolu saimes, gaidas un skauti pulcējas nama pagalmā. FOTO Arnis Vējiņš.

Melburnas Latviešu biedrības (MLB) Daugavas skolas mācību gads atsākās sestdien, 9. februārī. Melburnas Latviešu nama Mazajā zālē uz skolas atklāšanu sanāca ap 45 skolnieku ar saviem vecākiem un vecvecākiem. Atklāšanu ievadot, skolas karogu ienesa šī gada absolventu klases skolnieki Līsa Jaunalksne un Tomass Kalējs.

Pēc lūgšanas skolas pārzine iepazīstināja skolas saimi ar skolotājiem; īpaši ar ziediem apsveica šī gada jaunos skolotājus – Lāsmu Feldmani, Gitu Meieru-Nestecku, Aldi Sveili, Ilzi Kasparāni un Lāru Brenneri. Pārzine arī apsveicu jaunos skolniekus sagatavošanas un 1. klasē.

Ziņojumos Skolas padomes priekšsēde aicināja vecākus piedalīties skolas pilnsapulcē 23. februārī, kā arī lūdza uz priekšu pieteikties tiem vecākiem, kas vēlās strādāt skolas padomē.

Skolas diena nobeidzās ar karogu nolaišanu Nama pagalmā, kas notika kopīgi ar Gaidu un Skautu organizācijām. Gaidu un skautu rīkotajā Ģimenes BBQ bija redzamas daudzas priecīgas bērnu un vecāku sejas.

Uz MLB Daugavas skolu var pieteikties bērni no bērnudārza līdz 8. klases vecumam, kas grib mācīties latviešu valodu, vēsturi, ģeogrāfiju, folkloru un tradīcijas. Skolā šogad arī darbojas valodas klase bērniem no 8 līdz 10 gadu vecumam. Šie bērni piedalās savās kārtējās klasēs specialitātes priekšmetos, bet valodas stundas notiek atsevišķā grupā, kur latviešu valoda tiek mācīta no pašiem pamatiem.

Skola labprāt pieņem jaunus skolniekus savā sastāvā. Interesenti aicināti pieteikties pie Līgas Dārziņas (zvanot – 9873 0792, vai rakstot – liga@darzins.com).

Skola ir gatava jaunam, ražīgam darba gadam.

Līga Dārziņa
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com