Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


LĀZA 65 gadu darbības atceres marka

Latviešu ārstu un zobārstu apvienība

Laikraksts Latvietis Nr. 248, 2013. g. 13. martā
Jānis Dimants, Jr. MD -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

LĀZA 65 gadu darbības atceres marka.

Latviešu ārstu un zobārstu apvienība (LĀZA) atzīmēja un papildināja 65 gadu darbības atceri-jubileju ar piemiņas markas (pamarkas) izdošanu 2012. gada 7. decembrī, Latvijā.

LĀZA ir viena no vecākajām profesionālām organizācijām ārzemēs, ja ne vecākā, dibināta 1947. gada 7. decembrī Eslingenā, Vācijā. Tā apvieno visus ārzemēs dzīvojošos latviešu un latviešu izcelsmes ārstus un zobārstus, apmēram, 600. Laika tecējumā ārzemēs ir izaugušas jau četras paaudzes ārstniecības profesionāļu, kas ir piedalījušies un piedalās savstarpējā profesionālu iemaņu celšanā, bet pēdējos gados paplašināti sadarbojas ar kolēģiem Latvijā. Kolēģi arī aktīvi piedalās vietējās sabiedrības aktivitātēs, daudzi ir iesaistījušies politiskā procesā, vairāki ir grāmatu autori.

Piemiņas markas ir iespiestas loksnēs, katrā loksnē ir 36 markas, kuras attiecīgi var sagriezt un uzlīmēt uz aploksnēm. Tautieši markas var iegādāties, un katra loksne maksā $2.00; čeks rakstāms – „LĀZA“ un nosūtāms: Dr. Jānim J. Dimantam, Jr., 2330 Innsbruck Parkway, Minneapolis, Minnesota 55421-2058, USA.

Dr. Jānis J. Dimants, Jr.
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com