Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Latviešu gaidu kustības labais darbs

Sadarbība ar Latvijas Bērnu fondu

Laikraksts Latvietis Nr. 251, 2013. g. 4. apr.
Maija Šķinķe -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Latvijas Bērnu fonda labdarības sarīkojums „Nepaej garām“. FOTO Latvijas Bērnu fonds.

2012. g. martā Bostonā notika Latviešu skautu kustības 95. gadu jubilejas konference kopš skautisma dibināšanas Latvijā 1917. gadā un Latviešu gaidu kustības 90. gadu jubilejas konference kopš gaidisma dibināšanas 1922. gadā. Konferencē gaidu vadītājas nolēma, atzīmējot 90. gadu jubileju, veikt kaut kādu labo darbu Latvijas bērnu labā. Pēc pārrunām ar Latvijas Bērnu fonda viceprezidenti Vairu Vucāni, vienojāmies ar latviešu gaidu priekšnieci vad. Noru Aivaru apsveikt daudzbērnu ģimenes Lieldienās ar dāvanu paciņām. Oktobra vidū vienības saņēma sarakstu ar ģimenēm, bērnu vecumiem un idejām, ko var ielikt paciņās. Paciņas bija jānosūta uz Latviju tā, lai tās tiktu saņemtas Latvijas Bērnu fondā līdz marta vidum, jo LBF rīkotā Lieldienu sarīkojumā tad arī mūsu dāvanas tiks pasniegtas.

2013. gada 16. martā notika Latvijas Bērnu fonda labdarības sarīkojums Nepaej garām, Mārupes Kultūras centrā ar diviem izciliem koncertiem. Mērķis bija iesākt labdarības akciju, lai iegūtu naudu bērniem ar īpašām vajadzībām šī gada vasaras nometnēm. Pasākums tika veikts kopā ar Latvijas televīziju tiešā translācijā. Koncerta pirmā daļā uzstājās bērnu vokālā grupa Dzeguzīte kopā ar pasākuma vadītāju Uģi Jokstu. Tad bija stundu pārtraukums pirms koncerta otrās daļas. Otrā koncerta daļā, kuras muzikālo programmu vadīja Jānis Lūsēns, uzstājās izcili latviešu solisti.

Stundas pārtraukuma daļā tika pasniegtas Latviešu gaidu kustības sagatavotās paciņas. Vad. Maija Šķinķe izskaidroja Latviešu gaidu kustības mērķi, gatavojot šīs paciņas kā Lieldienu sveicienus, kā arī labo darbu principu, jo gaidām tiek mācīts „katru dienu veikt kādu labu darbu“. Tad pasniedza daudzbērnu ģimenēm skaisti rotātās paciņas. Bija šokolāde, kliņģeris, kā arī no Austrālijas atsūtītie bumerangi.

vad. Maija Šķinķe
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com