Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


1. Ev. Lut. draudzes ārkārtas pilnsapulce

Apstiprina apvienošanos ar Svētā krusta draudzi

Laikraksts Latvietis Nr. 261, 2013. g. 11. jūnijā
-


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Svētdien, 26. maijā notikušā 1. Ev. Lut. draudzes ārkārtas pilnsapulcē Melburnā tika pieņemtas sekojošās rezolūcijas (oriģināls angļu valodā):

1. 1. Ev. Lut. draudze pieņem un uzdod īstenot Vienošanās memorandu, kas parakstīts starp 1. Ev. Lut. draudzi un Svētā krusta draudzi.

2. Uz noteikumu, ka iepriekš Svētā krusta draudze apstiprina un uzdod īstenot Vienošanās memorandu, 1. Ev. Lut. draudze izvirzīs katru savu locekli iestāties jaunajā apvienotā draudzē, kas nav rakstiski līdz 2013. gada 15. jūnijam iesniedzis lūgumu viņu izskaitīt no 1. Ev. Lut, draudzes locekļu sarakstā, kas pievienosies jaunajai apvienotai draudzei.

3. Uz noteikumu, ka iepriekš Svētā krusta draudze apstiprina un uzdod īstenot Vienošanās memorandu, 1. Ev. Lut. draudze samaksās pirmā gada nodevas, kas attieksies no 2013. gada 1. jūlija katram savas draudzes loceklim, kas izvirzīts iestāties jaunajā apvienotā draudzē, un 1. Ev. Lut. draudzes kasiere, vai cita pareizā amatpersona, ir tiesīga izrēķināt un samaksāt šīs nodevas no 1. Ev. Lut, draudzes kases.

4. 1. Ev. Lut. draudze apstiprina dibināt jaunu biedrību ar uzdevumu pārvaldīt un administrēt, un ievērot obligācijas uzturēt, tā sauktos Buģa kapus un Kociņa kapus, ar nosaukumu „Māras Saulītes Kapu fonds“.

5. 1. Ev. Lut. draudze uzdot izmaksāt jaunajam Kapu fondam visu naudu, kas patreiz stāv 1. Ev. Lut. draudzes Kapsētu fondā (patreizējā bilance ir apmēram $83 000) un 1. Ev. Lut. draudzes kasiere, vai cita pareizā amatpersona, ir tiesīga šīs naudas izmaksāt no 1. Ev. Lut. draudzes kases.

6. 1. Ev. Lut. draudze nolemj izbeigt darbību, un ka izdarāma 1. Ev. Lut. draudzes likvidācija. Likvidācijas komisijai būs visas Austrālijas kompāniju likumā paredzētie spēki un tiesības, izņemot tiesības saņemt jebkādu personīgu atlīdzību par darbu. Likvidācijas komisijai ir jāievēro, cik likums to atļauj, patreizējos 1. Ev. Lut. draudzes statūtus, it sevišķi par 1. Ev. Lut. draudzes pārpalikušās vērtības nodošanu. Par likvidācijas komisiju ieceļ: Dāvids V. Dārziņš, Pēteris Saulītis un Gunta Vagars.

7. 1. Ev. Lut. izsaka vēlmes nodot draudzes pārpalikušās vērtības pēc likvidācijas izbeigšanas jaunajai apvienotai draudzei uz noteikumu, ka iepriekš Svētā krusta draudze apstiprina un uzdod īstenot Vienošanās memorandu.

8. 1. Ev. Lut. draudze uzstāda darba grupu apzināt tā sauktos Buģa kapos un Kociņa kapos apbedīto pēcteču vārdus un adreses, sadarboties pie Māras Saulītes Kapu fonda noteikumu izstrādāšanas un kārtot visas citas lietas, kas vajadzīgas pie Māras Saulītes Kapu fonda dibināšanas. Par darba grupas locekļiem iecelti: Juris Vīksne, Markus Dragūns un Jānis Kārkliņš. ■Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com