Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Jauna latviešu basketboliste

Ceļos ar izlasi no Austrālijas uz Kaliforniju

Laikraksts Latvietis Nr. 262, 2013. g. 18. jūnijā
Linda Graudiņa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Pēc spēles Melburnas Kultūras dienās 2011. gadā – Viktors, Andis un Oskars Graudiņi. FOTO Linda Graudiņa.

Zem 16.g.v. „Tigers“ meitenes Ballaratas turnīrā ar trenerēm. Lelde stāv 3. meitene no kreisās. FOTO Andis Graudiņš.

Lelde Graudiņa ir pieradusi pavadīt laiku basketbola laukumos. Vecāki ņēma viņu no agras bērnības vēl bērna ratiņos skatīties, kad vecākie brāļi spēlēja basketbolu skolā, vietējās reprezentatīvās sacīkstēs, kā arī Kultūras dienās. Vecākais brālis Viktors bija Veiverlija (Waverley) koledžas Sidnejā basketbola Pirmās komandas (Firsts) kapteinis. Oskars spēlēja Pirmā komandā Melburnas Veslija (Wesley) koledžas komandā. Tēvs Andis jaunības dienās ir spēlējis basketbolu ar Sidnejas Supersonics, 1990. gadā Latvijas meistarsacīkstēs un ir latvieša sporta kluba Spars mūža biedrs. Dzīvodami tagad Melburnā, abi kopā ar Oskaru spēlē Melburnas latviešu MLS komandā.

Lelde pati iesāka spēlēt ģimenes spēli 10 gadu vecumā ar Sidnejas komandu Comets. Pirms diviem gadiem Melburnā viņa iestājās Melburnas Tigers un šogad spēlē meiteņu zem 16 gadu Tigers komandā. Jūnija sākumā viņas komanda izcīnīja pirmo vietu savā divīzijā Makdonalda (McDonalds) turnīrā Ballaratā, uzvarot visas sešas spēles.

Šī gada decembrī Lelde ceļos ar basketbola izlases komandu no Veslija koledžas uz Kaliforniju, lai trenētos un spēlētu pret Amerikas vidusskolas meitenēm.

Linda Graudiņa
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com