Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Latvieši pasaulē

Sports un mūzika

Laikraksts Latvietis Nr. 96, 2010. g. 23. jūnijā
-


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Pirmdien, 21. jūnijā pirms Vimbldonas čempionāta Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis ATP pasaules ranga jaunākajā sarakstā saglabā 29. vietu. Gulbis traumas dēļ ir atsaucis dalību no Vimbldonas čempionāta, un pēc prestižā turnīra ranga ieskaitē zaudēs 45 punktus un zaudēs dažas pozīcijas rangā.

Svētdien, 20. jūnijā Latvijas svarcēlājs Artūrs Plēsnieks kļuva par pasaules junioru čempionu Bulgārijā notikušajās sacensībās. Svara kategorijā līdz 105 kg Latvijas sportists raušanā pacēla 170 kg, bet grūšanā 215 kg, kas summā deva 385 kg.

Svētdien, 6. jūnijā Rīgas Doma zēnu koris uzstājās Baltajā namā ASV prezidenta Baraka Obamas un kundzes Mišelas rīkotajā pieņemšanā. Amerikas prezidents atzinīgi novērtējis kora sniegumu un bijis pārsteigts par zēnu profesionalitāti. Šo pasākumu bija apmeklējuši apmēram 400 viesu.

Britu laikraksts The Guardian raksta par latviešu diriģentu Andri Nelsonu, kurš nodēvēts par Birmingemas burvi. Jau divus gadus 31 gadus vecais diriģents vada Birmingemas simfonisko orķestri – vienu no Apvienotās Karalistes spožākajiem simfoniskajiem orķestriem. Nelsons kļuvis par vienu no pasaulē pieprasītākajiem jaunajiem diriģentiem. Nelsons Birmingemā ieradās 2007. gada 31. aug., nākamajā dienā viņš pirmo reizi stājās orķestra priekšā, un tajā pašā nedēļā – 4. sept. – viņam jau tika piedāvāts darbs. ∎Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com