Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Oktobrī būs slideni novusa galdi Losandželosā

Aicināti dalībnieki no visas pasaules

Laikraksts Latvietis Nr. 278, 2013. g. 4. okt.
Jānis Daugavietis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Notiek cītīga gatavošanās 2013. gada novusa turnīram, tiek aicināti spēlētāji gan no ASV, gan Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Vācijas, Austrālijas, Ukrainas, Kanādas, Baltkrievijas, lai visi varētu sanākt vienkopus un parādīt kas uz ko gatavs. Šī būs jubilejas sacīkstes, jo pirmais Losandželosas Open notika tieši pirms 10 gadiem.

Ielūgti ir arī Austruma krastā dzīvojošie bijušie Latvijas čempioni G. Bermanis un L. Meilahs. Tas vien nozīmē, ka vieglas pastaigas nebūs. Savu dalību ir apstiprinājuši Ņujorkas spēlētāji Jānis Lauberts (Losandželosas Open 2004 čempions) un Aigars Grīnbergs. Vašingtonas vēstniecības spēles pratēji arī ieradīšoties, jo viņiem neesot neviena kausa un medaļas no Rietuma krasta.

Šī gada turnīra naudas prēmiju summa ir $1000, kas tiks sadalīts 1., 2., 3. vietām gan sieviešu, tā arī vīriešu konkurencē. Protams, galvenās balvas būs kausi un medaļas. Sportisti tiks sadalīti grupās, kur izspēlēs katrs ar katru, tad labākie četri (šis skaitlis var mainīties no dalībnieku un grupu skaita) no katras grupas spēlēs pēc Play off sistēmas līdz būs noskaidrots čempions.

Losandželosas turnīri ir vienmēr rīkoti tā, lai sportisti izjustu īstu sportisku noskaņojumu un spriedzi visa turnīra garumā. Šogad jau bijuši divi novusa turnīri Vašingtonā un Ņujorkā, uz kuriem bijām arī mēs, Kalifornijas spēles cienītāji. Tagad mūsu kārta uzņemt viesus! Mēs saprotam, ka nav viegli mērot tālu celu, bet būsim priecīgi redzēt turnīrā sportistus, kuriem atļaus laiks un līdzekļi pabūt Losandželosas pilsētā.

Jāatzīmē, ka 19. datumā, kad ir turnīra pirmā diena, iekrīt arī latviešu nama 40 gadu jubileja. Tas nozīmē, ka vakarpusē pēc turnīra visi sportisti varēs baudīt svētku noskaņojumu, kas grasās būt tīri labs dažnedažādu priekšnesumu dēl – vīriešu koris, dejotāji, muzikanti un, protams, vakariņas ar tradicionāli labi izceptu steiku.

Par sīkāku informāciju sazināties ar Jāni Daugavieti 1-949-290-3122 vai arī rakstīt uz novussusa @aol.com. Jāpiesakās līdz 10. oktobrim, dalības maksa vienai dienai $20, abām dienām $30, līdzjutēji un skatītājiem pret $5 ziedojumu.

Lai šo pasākumu organizētu un novadītu līdz veiksmīgām beigām, esam lūguši vairākas mūsu organizācijas atbalstīt šo projektu. Jāsaka liels paldies Dienvidkalifornijas Latviešu biedrības valdei, kura piešķīra $1000. Tas ir ļoti liels atbalsts tieši sagatavošanās darbiem.

Esam sazinājušies ar Latvijas Novusa federācijas prezidentu Juri Kiriku. Viņiem Eiropā tajā laikā notiek Eiropas čempionāts Maskavā; cerēsim, ka visi neaizbrauks uz Krievijas galvaspilsētu, bet atbrauks uz saulainās eņģeļu pilsētas sporta pasākumu.

Turnīra dalībnieki tiks cienāti ar pīrāgiem un citiem gardumiem. Cilvēki piesakās ar palīdzību no labas gribas, neprasot atlīdzību; liels paldies tiem, kas palīdz īstenot šo projektu.

Visi spēlēt gribētāji un varētāji, uz redzēšanos 19. un 20. oktobrī Losandželosā, Kalifornijā.

Jānis Daugavietis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com