Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


„Nama labad“

Iemīļotais Melburnas Latviešu nama sarīkojums

Laikraksts Latvietis Nr. 279, 2013. g. 10. okt.
MLNK valde -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
MLNK

„Nama labad“ sarīkojuma apmeklētāji Melburnas Latviešu namā 2010. gadā. FOTO Gunārs Nāgels.

Kārlis Kasparsons „Nama labad“ sarīkojumā 2010. gadā. FOTO Gunārs Nāgels.

Svētdien, 20. oktobrī, plkst. 14.00 Melburnas Latviešu namā, kā jau varbūt esat pamanījuši reklāmās, notiks gadskārtējais Melburnas Latviešu nama kooperatīva (MLNK) un Dāmu kopas sarīkojums Nama labad.

Nams ir bijis arvien un turpina būt mūsu pulcēšanās vieta, latviskās apziņas un latviešu valodas stiprināšanas vieta. MLNK ir pateicīgs par ziedojumiem, jo ar jūsu atbalstu, varam namu uzturēt. Gandrīz katru gadu Nama valde rīko sarīkojumu Nama labad, lai pastāstītu par notikušo un par nākotnes plāniem.

Kas tad šogad notiks Nama labad sarīkojumā?

MLNK valdes priekšsēdis Kārlis Kasparsons ziņos par Nama patreizējo vispārējo stāvokli, un tiks sniegta informācija par Nama jaunajiem īrniekiem, par Namā jau veiktajiem un vēl paredzētajiem Nama uzlabošanas un remontu darbiem, kā arī par čaklo kafejnīcas Rīga dāmu darbu.

Jau vairāk nekā gadu Melburnas Latviešu namā Petrasa un Gitas Nestecku gādībā, draugiem arvien atsaucīgi piepalīdzot, darbojas Kino klubiņš. Petras Nesteckis pastāstīs par Kino klubiņa darbību un izrādīs dažus kadrus gan no jau rādītām, gan vēl nerādītām filmām, kā arī noskatīsimies īsfilma par XXV Dziesmu un XV Deju svētkiem.

Nav jau iedomājams Nama labad sarīkojums bez Austrālijas latviešu teātra (ALT); šoreiz Ievas Kainas režijā sagatavoto skice – par Dziesmu svētkiem.

Nestecku ģimene sniegs priekšnesumus, nodziedot vairākas dziesmas, kā arī novadot kopdziesmas.

Protams, nav aizmirstas pusdienas – tradicionālie skābie kāposti ar desiņām, glāze vīna, kūkas un kafija, un, kā vienmēr, Roksijas Reiteres sagādātā bagātīgā loterija.

Ieejas cena: $25 (cenā iekļautas siltas pusdienas, vīna glāze, kūka un kafija).

Pieteikšanās līdz ceturtdienai, 17. oktobrim pie K. un Z. Kasparsoniem, tālr.: 9850 1248

Priecāsimies par jūsu atbalstu!

Nāciet, gaidīsim jūs!

MLNK ValdeAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com