Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Dienas algu latvietībai!

LAAJ ziedojumu vākšanas akcija

Laikraksts Latvietis Nr. 280, 2013. g. 17. okt.
Pēteris Strazds -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LAAJ

Latviešu apvienība Austrālijā un Jaunzēlandē (LAAJ) rīko savu gadskārtējo līdzekļu vākšanas akciju šī gada oktobra un novembra mēnešos. Jūsu turpinošais atbalsts ir nepieciešams, lai apvienība varētu turpināt savu darbu.

2012. gadā jūs saziedojāt $27 585.

Vēlreiz sirsnīgs paldies par šo lielo atsaucību!

Jūsu atbalsts ir nepieciešams, lai LAAJ spētu turpināt savu uzdoto darbu latviešu sabiedrības labā Latvijā, Austrālijā un Jaunzēlandē.

Šogad esam paturējuši to pašu iepriekšējā gada speciālo mērķi: Sveika, Latvija! un vēl arī pielikuši Okupācijas muzeju. Sveika, Latvija! ir projekts, kur mūsu jaunieši var ciemoties Latvijā, iepazīties ar citiem latviešu jauniešiem no visas pasaules, stiprināt savas saites ar latviešu sabiedrību un kuplināt savas latviešu valodas zināšanas. LAAJ maksā pusi no ceļa izdevumiem. Šogad seši jaunieši piedalījās. Pagājušā gadā jūs saziedojāt $5 815 šim mērķim. Vai to varēsim šogad pārspēt?

2013. gads ir izsludināts kā Okupācijas muzeja (OM) gads. OM pašlaik taisa lielus remontus, un pa remontu laiku pats muzejs atrodas pagaidu telpās. OM ir nepieciešams, lai saglabātu un parādītu, sevišķi jaunajām paaudzēm, kas notika okupācijas laikā. Drīz pienāks laiks, kad okupācijas acu liecinieku vairs nebūs. Paliks tikai muzejs.

Kultūras fonds atbalsta Izglītību un jaunatni, iestādes, kultūru un vairākus projektus.

Nauda ir vajadzīga vairākiem Prezidija un Kultūras fonda darbiem, piemērām, grāmatu sūtīšanai uz Latviju, atbalstam skolotāju konferences kursantiem, 18. novembra referenta ceļa izdevumiem, PBLA biedru maksai, administrācijas izdevumiem, ieskaitot LAAJ mājas lapai, un arī, diemžēl, nodokļiem.

Lūdzu ikvienam ieskatīties LAAJ mājas lapā: www.laaj.org.au Tur var izsekot LAAJ vēsturei un sīkāk iepazīties ar mūsu centrālo organizāciju. Var sazināties ar prezidiju, izmantojot e-pastu: info@laaj.org.au vai ar Kultūras fondu: kf@laaj.org.au

Bez jūsu atbalstu mēs nevarēsim turpināt darboties.

Šogad atkal būs iespējams ziedot ar kredītkarti vai ar pārskaitījumu uz LAAJ kontu (EFT). Ja nevariet sagaidīt piesūtīto lapiņu, vai ja mēs nezinām jūsu adresi, lūdzu, apskatiet www.laaj.org.au

Paldies,

Dr. Pēteris Strazds
LAAJ prezidija priekšsēdisAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com