Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Gadskārtējais Etnisko skolu gājiens

Atkal piedalījās Adelaides Latviešu skola

Laikraksts Latvietis Nr. 283, 2013. g. 8. nov.
Reinis Dancis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Adelaides Latviešu skola piedalās etnisko skolu bērnu dienas gājienā. FOTO Sandra Jaudzema.

Adelaides Latviešu skola piedalās etnisko skolu bērnu dienas gājienā. FOTO Sandra Jaudzema.

No kreisās: Zāra Dance, Ambera Didrichsone, Rubija Drabša (Ruby Drabsch), Monika Ceplīte, Elisa Dance un Mija Drabša (Drabsch). FOTO Reinis Dancis.

Adelaides Latviešu skola, kā svarīga sastāvdaļa Dienvidaustrālijas Etnisko skolu apvienībā, piedalījās 2013. gada etnisko skolu bērnu dienas gājienā sestdien, 26. oktobrī.

Skolas padome aicināja visus Adelaides Latviešu skolas skolēnus, skolotājus, vecākus un ģimenes locekļus aktīvi piedalīties gājienā.

Sestdienas rītā uzspīdēja saulīte un bija zilas debesis. 47 etnisko skolas, ieskaitot mūsu pašu latviešu skolu, pulcējās Hindmarša laukumā, pilsētas centrā, lai dotos kopīgā gājienā caur pilsētu uz Adelaides Festivāla centru.

Gāja lieli, gāja mazi, ģērbušies tautas tērpos, skolotāju un vecāku un vecvecāku pavadībā, priekšgalā nesot Adelaides Latviešu skolas nosaukumu.

Gājienu ievadīja policija, un tai sekoja skotu mūzikas orķestris.

Adelaides Latviešu skolai atkal bija iespēja parādīt latviešu bagāto kultūras un valodas mantojumu Dienvidaustrālijas sabiedrībai.

Mūsu skolēni redzēja, ka viņi nav vienīgie, kas sestdienās nāk uz savu skolu, un ka Adelaidē ir daudz bērnu, kuri tur cieņā savas tautas valodu un kultūru.

Reinis Dancis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com