Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Krāšņa uguņošana bērnudārzā „Daina“

Svētku svinēšanu sāk jaunākie melburnieši

Laikraksts Latvietis Nr. 284, 2013. g. 15. nov.
Ilze Kasparsone -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
DainaBernuDarzs

Bērnu dārzs „Daina“

Dievs, svētī Latviju! No priekšas: Leks Freiverts, Elsa Rone un Elīza Valtere (Walter). FOTO Ilze Kasparsone.

Bērnudārznieki pie pašbūvētā pieminekļa. No kreisās: Antons Samulis, Leks Freiverts, Krista Kasparsone, Elīza Valtere (Walter) (priekšā), Lia Kasparsone, Elsa Rone, Jasmīne Doda (Dodd) (priekšā), Inese Andersone, Annika Vaita (Whyte) un Džespers (Jasper) Piksons. Trūkst no bildes Matejs Baumanis, Aiden Dods (Dodd), Sofija Dreipere (Draper), Tomass (Thomas) Piksons un Emilija Vaita (Whyte). FOTO Ilze Kasparsone.

Tautu meitas. No kreisās: Krista Kasparsone, Lia Kasparsone, Elīza Valtere (Walter) un Jasmīne Doda (Dodd). FOTO Ilze Kasparsone.

Uguņošana. No kreisās: Sofija Dreipere (Draper) (ar māti Lāru Brenneri), Lia Kasparsone, Aidens Dods (Dodd), Jasmīne Doda (Dodd), Antons Samulis, Matejs Baumanis, Annika Vaita (Whyte), Džaspers (Jasper) Piksons, Emilija Vaita (Whyte) (ar māti Amandu Vaitu (Whyte)), māte Lija Rone, Elīza Valtere (Walter), Elsa Rone un aukle Keita Šenesija (Kate Shanasy). Trūkst no bildes Inese Andersone, Leks Freiverts, Krista Kasparsone un Tomass (Thomas) Piksons. FOTO Ilze Kasparsone.

Otrdien, 12. novembrī, Melburnas bērnudārza pulciņš sanāca Svētā Krusta baznīcas zālē svinēt Latvijas Republikas proklamēšanas 95. gadskārtu. Piecpadsmit bērniņi no 6 mēnešiem līdz 5 gadiņiem pucējās krāšņos tautas tērpos, lai piedalīties mūsu gadskārtējās svinībās.

Mūsu svētki sākās ar Brīvības pieminekļa celšanu. Kaste pēc kastes, bērniņi kopīgi uzcēla pieminekli, kas gandrīz sasniedza griestus – vajadzēja vecāku palīdzību novietot Mildiņu pašā galiņā!

Kad piemineklis uzbūvēts, tad bērniņi devās pie darba, gatavojot skaistus puķu pušķus no krāsainiem zariņiem un papīra ziedlapiņām. Bērniņi arī gatavoja plīvojošos karodziņus sarkanbaltsarkanās krāsās.

Bērniņi ar auklēm, vecākiem un vecvecākiem nostājās rindiņā aiz vadītājas un viens pēc otra, turot karodziņus vienā rociņā un ziedu pušķus otrā rociņā, lēnam nolika ziediņus pie jaunuzbūvētā pieminekļa.

Tad visi nostājās klusi un stalti pusaplī un nodziedāja Latvijas valsts himnu Dievs, svēti Latviju! Dziedāšana izraisīja apetīti, un labi, ka tā, jo Līga Baumane bija pulciņam gādājusi garšīgus pīrāgus!

Svētku rītu noslēdzam ar krāšņu uguņošanu. Bērniņi bija paņēmuši līdz lampiņas, kuras izdekorējām ar krāšņu celofāna papīru. Mēs aizvērām aizkarus, izslēdzām gaismas un kopā ar dzirkstelēm izveidojām skaistu uguņošanas gājienu zālē.

Ar to mūsu svinības beidzās. Paldies Mārai Baumanei par šīs dienas izcilām nodarbībām! Valsts svētku svinības bērnudārza bija labākas kā jebkad!

Ilze Kasparsone
Laikrakstam „Latvietis“

Ģimenes, kurām interese nākt uz „Dainas“ bērnudārzu 2014. gadā, laipni lūgti mūsu eglītes sarīkojumā otrdien, 3. decembrī. plkst. 10 Svēta Krusta baznīcas zālē, 40 Warrigal Road, Surrey Hills, Melburnā. Būs bērnu priekšnesumi, dziedāšana, kafijas galds un ilgi gaidītais ciemiņš no ziemeļiem!Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com