Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


2013. g. Centrālā Krasta Atklātais novusa turnīrs

Pešudovu ģimenei piecas medaļas

Laikraksts Latvietis Nr. 286, 2013. g. 28. nov.
Juris Zemītis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Linda, Dimis and Selga Pešudovi. FOTO Rūdolfs Nemme.

Centrālā Krasta novusa kopa nolēma pārcelt savu gadskārtējo Atklāto novusa turnīru uz Sidneju ar domu pievilkt vairāk spēlētājus no Adelaides un Melburnas. Šī doma sniedza labus panākumus, jo ieradās četri spēlētāji no Adelaides un arī četri no Melburnas. Kopā ar vietējiem 2. un 3. novembrī Daugavas Vanagu namā Bankstaunā pulcējās 24 spēlētāji.

Vienspēlēs piedalījās 22 spēlētāji, to starpā arī četras sievietes. Spēlētāji bija sadalīti četrās grupās un spēlēja katrs ar katru. Trīs labākie no katras grupas izvirzījās uz A finālu un pārējie turpināja cīņu B finālā. Interesanti piezīmēt, ka priekšgrupu sacensībās ilggadējais rangu tabulas vadītājs Roberts Kārkliņš (MDVNK) nesasniedza A finālu un bija jāsamierinās ar pirmo vietu B finālā. Edgars Nemme (SNK) un Selga Pešudova (CKN) ieguva vienlīdzīgu rezultātu un trīs reizes pārspēlēja, kamēr beidzot Edgars izcīnīja trešo vietu savā grupā un iekļuva A finālā.

Finālos katrs spēlētājs spēlēja četrus setus ar katru, un cīņas ilga gandrīz sešas stundas, kamēr beidzot meistara godu sasniedza sidnejietis Edgars Nemme ar 17 punktiem un 28 uzvarētiem setiem, atstājot otrā vietā Dimi Pešudovu (CKN) 15/30 un trešā vietā Jāni Brakovski (ASK) 15/29.

Linda Pešudova (CKN) pirmo reizi iekļuva A finālā un ar rezultātu 6/14 un 10. vietu saņēma zelta medaļu dāmām, tad sekoja Anita Misiņa (ASK) 4/11 un saņēma sudraba medaļu dāmām un bronzas medaļu saņēma Selga Pešudova (CKN).

Dubultspēlēs piedalījās 12 pāri, spēlējot divus setus katrs ar katru. Pārliecinoši uzvarēja sidnejieši Richards Puisēns un Guntis Kaufmanis ar 17 uzvarētiem setiem. Sudraba medaļas saņēma adelaidieši Regīna Berķe un Jānis Brakovskis ar 14 uzvarētiem setiem un bronzas medaļas nopelnīja Selga Pešudova un Dimis Pešudovs no CKN arī ar 14 uzvarētiem setiem.

Interesanti atzīmēt, ka Pešudovu ģimene no Centrālā Krasta ieguva piecas medaļas: vienu zelta, vienu sudraba un trīs bronzas, adelaidieši aizveda mājā četrus medaļas, trīs sudraba un vienu bronzas, sidnejiešiem tika trīs medaļas – visas zelta, bet melburniešiem iznāca braukt mājās tukšā.

Andris Ruņģis, CKN vadītājs, pasniedza balvas un turnīru noslēdza jautrā garā ar vakariņām un dziesmām.

Juris Zemītis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com