Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Melburnas Latviešu vidusskola

Gada noslēguma akts

Laikraksts Latvietis Nr. 287, 2013. g. 5. dec.
KB -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
MLV

Melburnas Latviešu vidusskola

Vidusskolnieki. FOTO Kalvis Jaunalksnis.

No kreisās: Edīte Atvara, Laila Grosa, Anita Andersone, Lija Andersone, Kārla Jaudzema, Lelde Graudiņa, Elīna Ziedare, Maksis Dārziņš, Toms Gross, Kristīne Elberta, Toms Dārziņš, Kate Jaunalksne, Kalvis Švolmanis, Brita Kalēja, Ingus Purēns, Aija Grosa, Kārlis Brēmanis, Ieva Kaina. FOTO Kalvis Jaunalksnis.

Melburnas Latviešu vidusskolas gada noslēguma akts notika sestdien, 23. novembrī Melburnas Latviešu namā. Vidusskolu beidz Toms Dārziņš, Kristīne Elberta, Kate Jaunalksne un Brita Kalēja.

Aktu atklāja mācītāja Daiņa Markovska vadītais svētbrīdis, kurā ar klusuma brīdi pieminēja bojā gājušos nelaimes gadījumā Latvijā.

Skolas vadītājs Kārlis Brēmanis sniedza pārskatu par skolas darbību, minot, ka trīs kasēs sestdienās ir vienpadsmit audzēkņu, un ir septiņpadsmit pieaugušo, kas mācās divās klasēs otrdienas vakaros. Kārlis Brēmanis norādīja, ka tas ir sasniegums; ir apsveicams, ka ceturtā ārpus Latvijas paaudze brīvi runā latviski un mācās latviešu skolās. Skolas vadītājs pateicās skolas darbiniekiem Anitai Andersonei, Edītei Atvarai, Aijai Grosai, Lailai Grosai, Ievai Kainai un Ingum Purēnam par viņu darbu; skolas padomei, Latviešu Nama kooperatīvam un Nama pārvaldniekam. Viņš minēja, ka stundas dažkārt var neinteresēt, bet vienmēr prieku sagādā Nama kafejnīcas pīrāgi, maizītes un smalkmaizītes. Paldies Mārai Lezdkalnai, Roksijai Reiterei un kafejnīcas darbiniekiem.

Publika ar prieku noklausījās divus mūzikas priekšnesumus: Lijas Andersones (flauta), Sandras Birzes (klavieres) un Kristīnes Elbertas (vijole) tautas dziesmu Šķērsu dienu saule tek Sandras Birzes aranžējumā, un MLV audzēkņu kopas ar dažiem vecākiem, dažiem Dainas kora koristiem un vienu brāli, nodziedot Ē. Ešenvalda Dvēseles dziesmu.

Liecības izdalīja katras klases audzēkņiem, un trešās klases skolotāja raksturoja katru no beidzējiem. Organizāciju pārstāvji apsveica abiturientus ar vidusskolas beigšanu un pateicās Melburnas Latviešu vidusskolai par jauniešu audzināšanu. Pēc akta visi pakavējās pie kafijas galda.

KB
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com