Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


No Londonas uz Adelaides parlamentu

Un uz Latvijas valsts svētku pieņemšanu

Laikraksts Latvietis Nr. 288, 2013. g. 12. dec.
RB -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

No kreisās: Aelita Bērziņa (Selgas vecmāmiņa), Stīvens Maršals (Steven Marshall) un Selga Bērziņa 18. novembra pieņemšanā Adelaides Latviešu namā. FOTO Pēteris Strazds.

Pirms pāris gadiem Selgu Bērziņu varējām regulāri redzēt Adelaides televīzijas 9. kanāla vakara ziņās, sniedzot sižetus par vispārējiem notikumiem, bet galvenokārt par tiesas lietām.

Pagājušā gadā Selga devās uz Londonu strādāt pie BBC World Olimpisko spēļu laikā. Darbs pie BBC bija tik dinamisks un interesants, ka Selga palika līdz š.g. aprīlim. Pa to laiku nācās, starp citu, sagatavot pasaules ziņām sižetu par vairākiem Latvijas zvejniekiem, kurus š.g. martā bija jāglābj no ledus Rīgas jūras līcī. Šajā sakarā Selgai bija patīkami sadarboties ar Latvijas žurnālistiem.

Atgriežoties Austrālijā, darbs ņēma jaunu pagriezienu. Maijā Dienvidaustrālijas liberāļu partijas un opozīcijas līderis Stīvens Maršals (Steven Marshall) pieņēma Selgu par savu komunikācijas konsultanti. 45 gadus vecais Maršals ievēlēts Dienvidaustrālijas parlamentā 2010. g. Pirms tam viņš bija ilggadējs direktors ģimenes mēbeļu izgatavošanas firmā, kurā strādāja ap 200 darbinieku. Šogad februārī Maršals kļuva par savas partijas līderi un tagad gatavojas Dienvidaustrālijas vēlēšanām, kuras notiks 2014. g. martā.

Selga stāsta, ka darbs paliek arvien intensīvāks, jo pēc nesenajām Austrālijas federālām vēlēšanām nu vairāk vērība tiek pievērsta vietējai valdībai un Dienvidaustrālijas vēlēšanām.

Stīvens Maršals bija starp svētku runātājiem Dienvidaustrālijas latviešu organizāciju apvienības Latvijas goda konsula Dienvidaustrālijā un Latviešu tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkotā pieņemšanā par godu Latvijas valsts dibināšanas 95 gadu atcerei.

RB
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com