Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Melburnas Daugavas Vanadžu sarīkojums

Iepriekšējā dienā cepa piparkūkas

Laikraksts Latvietis Nr. 289, 2013. g. 18. dec.
Ilze Ābele -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
DV

Daugavas Vanagi

Silvija Migle uzrunā klātesošos. FOTO Ilze Ābele.

Melburnas Vanadžu sekretāre Erika Riemere un Vanadžu priekšniece Silvīja Migle. FOTO Ilze Ābele.

Aivars Saulītis un Silvija Migle. FOTO Ilze Ābele.

Sestdien, 30. novembrī, no plkst. 11.00 piparkūku cepšana notika DV mītnē. Sešas darbinieces: Ārija Merits, Rudīte Pāruma, Koidula Nemīro, Marta Apine, Ilze Ābele un agrāk nedēļā Silvija Migle sagatavoja un izcepa veselu kvantumu biskvītiņus. Viens kvantums bija domāts nākamās dienas DV Svētku sarīkojumam. Tika iesaiņota 31 paciņa ar piparkūkām un šokolādēm, lai tās var nogādāt uz Svētkiem Daugavas Vanagiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nespēj vairāk piedalīties Vanagu sarīkojumos. Iesaiņojums ir nogādāts ar Ziemassvētku vēlējumiem un cerību, ka tie, kas tos saņēma, jūt, ka viņi nav aizmirsti.

Svētdien, 1. decembrī, 47 Daugavas Vanadzes ar partneriem piedalījās DV Svētku sarīkojumā. Skaitā arī bija Džilongas Vanadzes ar vīriem. Vanadzes noturēja pēdējo sanāksmi 2013. gadā ar aicinājumu Džilongas bijušai nodaļai pievienoties Melburnas nodaļai. Sēdes beigās Silvijai Miglei tika pasniegts skaists ziedu aranžējums par viņas nemitīgo darbu, vadot Vanadzes.

Sekoja ļoti bagātīgi sagatavotas pusdienas, un starp ēšanu skanēja Ziemassvētku dziesmiņas. Aivaram Saulītim tika pasniegta iegravēta plāksnīte kā pateicība viņam par viņa 13 gadu vadību DV Melburnas nodaļā. Pēterim Delverim arī tika izteikta liela pateicība par viņa lielo darbu katrās Vanadžu pusdienās, tīrot virtuvi un trauku mazgāšanu. Bez Pētera mūsu darbs būtu daudz lielāks. Ēšana un čalošana turpinājās līdz, apmēram, plkst. 16.00.

Priecīgus Svētkus un Laimīgu Jauno Gadu novēlam visiem!

Ilze Ābele
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com