Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Pārrunas, pusdienas un sports „Laimas“ grupā

Izmēģināja jaunu spēli

Laikraksts Latvietis Nr. 292, 2014. g. 17. janv.
Margota Puķīte -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Velta, Aija, Zigurts, Regīna, Paulīne. FOTO Margota Puķīte.

Aija, Regīna, Paulīne. FOTO Margota Puķīte.

Kā aprūpētāju vadītāja Laimas grupai es vienmēr cenšos nodrošināt, lai apmierinātu viņu garīgās vajadzības un veicinātu viņu veselību tā, lai viņi būtu spējīgi piedalīties organizētos pasākumos. Ceturtdien, 21. novembrī tikāmies uz pusdienām un pārrunājām nākošā gada programmu. Pirms pusdienām apskatījāmies skaistās fotogrāfijas no Gūlvas (Goolwa) brauciena. Ne tikai daba, bet paši tīri labi izskatījāmies.

Un tad sākas īstais iemesls šīm pusdienām – piedalīties sporta nodarbībās. Ilgi un dikti domāju, kas būtu vispiemērotākais sporta veids, kas būtu visiem pa spēkam, kā arī sagādātu prieku. Ne par ātru, ne par komplicētu, bet ar zināmām kustībām, kuras neskādētu trauslam ķermenim. Prātā iešāvās krokets. Laukums, uz kā spēlēt nav par lielu, nevajag liekties, bet tikai uzmanīgi trāpīt bumbai ar vali. Uzstādīju vārtus un sagatavoju vāles, un tad uzaicināju pirms pusdienām spēlēt kroketu. Tūlīt sešas drosmīgas rokas pacēlās augšā, jo gribēja izmēģināt jaunu spēli. Viss vēl svaigā iepakojumā, un nekas nav ieplīsis vai nolūzis.

Uzmanīgi tika izskaidroti likumi, jo kā vienmēr šādos gadījumos gandrīz pēc pirmā gājiena kāds grib mainīt likumus, jo kaut kas nav pa prātam. No sākuma gāja lēnāk, bet ātri vien 6 dalībnieki pierada pie savam vālēm un samērā veikli prata iesist bumbai. Problēma bija ar laukumu, kurā bija iedobumi un pauguri, kas ietekmēja bumbas ātrumu un virzienu, ne spēlētāja veiksme.

Ar jautrību, daudz padomiem un veiklību spēli nospēlējām, un uzvarētājs roka. Pirmo vietu ieguva Aija Balode, otro vietu Regīna Berķe, bet trešo vietu Paulīna Voveris. Pirmais treniņš paveikts un jaunajā gadā meklēs sev spējīgus pretiniekus.

Margota Puķīte
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com