Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Politika un drāma

Divi Ozoliņi un divi Uškāni

Laikraksts Latvietis Nr. 295, 2014. g. 5. febr.
Vija Sieriņa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
3x3

Abu Ozoliņu – Aivara un Ulda – vadītā politiskā ievirze bija ļoti saistoša un deva labu ieskatu Latvijas vadošo spēku strāvās, mahinācijās un aizkulisēs ar labu humora piedevu valstsvīru un sievu raksturojumos. Žēl, ka interesantie stāstiņi netika uzņemti lentās. Radās vēlēšanās abonēt IR, lai varētu sekot tālāk Latvijas valsts kuģa gaitai duļķainajos ūdeņos.

Uz šņores zem nojumes aiz ēdamistabas plandījās balti drēbes gabali, kas dienu gaitā meistarieņu Druvu vadībā kļuva arvien krāsaināki un košāki, un vēlāk, kad bija izžuvuši, sāka pastaigāties pa nometnes teritoriju.

Jauks pārsteigums bija priekšpēdējā vakarā, kad drāmas ievirze Intas Uškānes vadībā uzveda Imanta Ziedoņa Epifānijas, kā Pa virsu, stāstu par rabarbera krūmu ceļa vidū, Pagaidi un vēl dažas citas, kas, kaut gan agrāk baudītas, ieguva jaunu nozīmi svaigā lasījumā. Inta Uškāne pāris dienās no amatieriem bija spējusi izveidot profesionālu ansambli. Viena ievirzes dalībniece, kaut gan ļoti gribēja piedalīties politiskā ievirzē, nekādi nevarēja izsprukt no Intas nagiem, jo viņa viņā bija ieraudzījusi talantu.

Bija prieks būt šai 3x3 pulkā, lai gan vēji brīžiem pūta kā no Sibīrijas mūža mežiem. Bet izdzīvojām.

Vija Sieriņa
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com