Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Īpašumtiesības Latvijā

Informatīvi pasākumi Austrālijā

Laikraksts Latvietis Nr. 295, 2014. g. 5. febr.
Ilmārs Lūsis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LATAU

Janvāra sākumā Austrālijā darba vizītē ieradās Latvijas Nekustamo īpašumu firmas LATAU pārstāvji Jānis Jansons (firmas advokāts) un Kristiāns Lisovskis (ēku pārvaldnieks), lai mūsu lielākos centros dotu informāciju tautiešiem par plānotām zemes likumu maiņām šogad, kā arī sniegtu vispārēju informāciju īpašniekiem.

SIA LATAU Nekustami īpašumi vairāk nekā 15 gadus darbojās dažādu veidu konsultāciju sniegšanā, kas saistās ar nekustamu īpašumu atgūšanu, apsaimniekošanu, juridisku jautājumu sakārtošanu un tirdzniecību. Firmas direktori Austrālijā ir Dr. V. Tomanis Adelaidē un K. Kasparsons Melburnā. Firmu Latvijā vada K. Cinītis un tā ir biedrs Latviešu Tirdzniecības un Rūpniecības kamerā Austrālijā.

Adelaidē informatīvais pasākums notika 8. janvārī Tālavā, un tajā piedalījās 26 klausītāji. Pēc īsa, vispārēja ievada J. Jansons sīkāk pakavējās pie tēmas par zemes robežu sakārtošanas nepieciešamību. Daudzos gadījumos ir konstatētas nepilnības uzmērījumos un kapuču novietojumos. Tā kā ir izsludināts, ka galīgais robežu sakārtojums jāveic līdz 2014. g. 30. novembrim, tad potenciāliem prasību meklētājiem ir nekavējoši jārīkojas.

Savukārt interesants bija runātāju vēstījums, ka īpašumu atgūšanas process joprojām ir eksistējošs un leģitimētas prasības īpašumu atgūt ir iespējams tiesas ceļā.

Sarīkojuma turpinājumā bija daudzi jautājumi, kuri tika risināti gan publiski, gan privāti. Noslēgumā klātesošie pateicās LATAU pārstāvjiem par vērtīgo informācijas devumu.

Informācijai: Uzņēmums SIA LATAU Nekustamie Īpašumi ir palīdzējuši vairākiem tautiešiem risināt problēmas ar viņu īpašumiem. Lūdzam ieinteresētas personas sazināties ar Dr. V. Tomani (baltic@westnet.com.au) vai K. Kasparsonu (kkaspars@bigpond.net.au).

Ilmārs Lūsis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com