Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Melburnas Latviešu organizāciju pilnsapulce

Izraudzīja un apstiprināja nākamo LAAJ prezidija priekšsēdi

Laikraksts Latvietis Nr. 297, 2014. g. 19. febr.
Kristīne Saulīte -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

MLOA pilnsapulce notika 2014. gada 13. februārī, Melburnas Latviešu namā. MLOA ir jumta organizācija latviešu organizācijām Melburnā. Sapulci vadīja MLOA priekšsēde Kristīne Saulīte.

Sapulces galvenais mērķis bija izraudzīt un apstiprināt nākamo LAAJ prezidija priekšsēdi, kad prezidijs no Adelaides pārnāks uz Melburnu 2015. gada janvārī uz trim gadiem, kā arī ievēlēt nākamo MLOA priekšsēdi.

Ar aklamāciju Kristīne Saulīte tika apstiprināta kā MLOA kandidāts LAAJ prezidija priekšsēdes amatam. Tāpat ar aklamāciju Anita Andersone tika ievēlēta par nākamo MLOA priekšsēdi, no 2015. gada 1. janvāra uz trim gadiem.

Kristīne Saulīte sapulcei proponēja, un MLOA pilnsapulces dalībnieki apstiprināja, kā MLOA kandidātus LAAJ prezidija priekšsēža vietnieka amatam Jāni Kārkliņu un LAAJ Kultūras fonda vadītāja amatam – Dāvidu Dārziņu.

Sēdē bija pārstāvētas sekojošās organizācijas: Melburnas Latviešu nama kooperatīvs, Melburnas Latviešu biedrība, Daugavas Vanagu Melburnas nodaļa, Studenšu korporāciju kopa Melburnā, Korporāciju kopa Melburnā, Melburnas Latviešu Evaņģēliski luteriskā draudze, Latviešu izglītības veicināšanas biedrība Dzintari, Latviešu Kredītkooperatīvs Austrālijā, Latviešu savstarpējā palīdzības biedrība, Melburnas Latviešu vidusskola, koris Daina un Austrālijas Latviešu teātris. Atvainojās MLB Daugavas skola. Sēdē arī piedalījās citi sabiedrības darbinieki.

Sapulces beigās dalībnieki turpināja pārrunas pie atspirdzinājumiem un uzkodām.

Kristīne Saulīte
MLOA valdes vārdā
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com