Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Eiropas Parlamenta vēlēšanas

Balsošanas kārtība no ārvalstīm ir savādāka nekā Saeimas vēlēšanās

Laikraksts Latvietis Nr. 303, 2014. g. 3. apr.
Krišjānis Kariņš -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

24. maijā Latvijā norisināsies Eiropas Parlamenta vēlēšanas. Šajā dienā Latvijas pilsoņi izraudzīsies savus pārstāvjus Eiropas Parlamentā. Šiem deputātiem būs jāaizstāv Latvijas intereses Eiropas Savienībā nākamos piecus gadus.

Vēlos vērst Jūsu uzmanību, ka šoreiz balsošanas kārtība no ārvalstīm ir savādāka nekā Saeimas vēlēšanās. Vienīgā iespēja piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās no ārvalstīm ir iepriekš piesakoties balsošanai pa pastu.

Aicinu būt aktīviem! Šīs vēlēšanas dod iespēju ikvienam pilsonim ietekmēt Latvijas un Eiropas Savienības nākotni. Jautājumi, kas izšķirsies šajās vēlēšanās, vistiešākā veidā ietekmēs arī tos Latvijas pilsoņus, kuri apmetušies uz dzīvi ārpus Latvijas. Nākamais Eiropas Parlaments, piemēram, lems vai ļaut cilvēkiem no Latvijas turpināt strādāt Anglijā, Īrijā vai Vācijā? Vai ierobežot tirdzniecību pāri valstu robežām jeb atvieglot to vēl vairāk? Šie un daudzi citi jautājumi ir tie, par kuriem nākamajam Eiropas Parlamenta sasaukumam būs jāizšķiras. Tie noteiks to, kāda būs Eiropas Savienības un Latvijas nākotne.

Pilsoņiem, kuri dzīvo ārpus Latvijas pastāv vairākas iespējas kā pieteikties balsošanai pa pastu. Viena no tām – līdz 12. aprīlim nosūtot pieteikumu uz tuvāko Latvijas pārstāvniecību (pilns saraksts ar adresēm šeit: http://cvk.lv/pub/public/30731.html). Otra – līdz 24. aprīlim pieteikties pasta balsošanai, nosūtot pieteikumu uz vēlēšanu iecirkni balsošanai pa pastu Rīgā (Adrese: Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments, Elizabetes iela 57, Rīga, LV-1050, Latvija). Bet līdz 27. aprīlim var pieteikties balsošanai pa pastu internetā, izmantojot internetbankas reģistrāciju vai e-parakstu. Plašāka informācija pieejama Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas mājas lapā šeit: http://cvk.lv/pub/public/30730.html

Aicinu šo informāciju izplatīt tālāk saviem draugiem un paziņām ārvalstīs. Piedalīties ir svarīgi!

Ar cieņu,

Krišjānis Kariņš
Eiropas Parlamenta deputāts
www.karins.lvAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com