Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Kas notiek Latvijā?

Iknedēļas sarīkojumu kalendārs

Laikraksts Latvietis Nr. 307, 2014. g. 1. maijā
Filips Birzulis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
TravelinLatvia

Travel in Latvia tiek veidots reizi nedēļā; kultūras un izklaides pārskatu What's on in Latvia (pagaidām tikai angļu valodā), bet reizi mēnesī latviešu un angļu valodās līdzīgas afišas četriem Latvijas novadiem, kā arī Jūrmalai. Tur var uzzināt kādas ir interesantākās izstādes, koncerti, sporta notikumi utt. visā valstī. Domāju ka lasītājiem Austrālijā būtu liela interese zināt, kā var atpūsties, ja viņi apciemo Latviju.

Vēlos Jūs informēt par ļoti interesantu jaunumu tūristu informācijas jomā. Ar 3. aprīli, travelinlatvia.lv ir publicējis pirmos ikmēneša kultūras un izklaides afišas Latvijas novadiem – Jūrmalai, Kurzemei, Latgalei, Vidzemei un Zemgalei. Katram novada pārskatam ir gan angļu, gan latviešu valodas versijas. Tās var lasīt, lejuplādēt un drukāt sekojoša vietnē: http://travelinlatvia.com/web/whats-latvia/

Nākamās, maija mēnesim veltītas afišas tiks publicētas trešdienā 30. aprīlī – tieši pirms svētku brīvdienām. Ja Jūsu viesnīca vai viesu māja rīko kādus interesantus pasākumus – ekskursijas, sporta spēles, degustācijas, izstādes, koncertus, pasākumus bērniem, tematiskas dienas... utt., lūdzu paziņot par tām, un centīsimies iekļaut nākamajā kalendārā. Ziņas par pasākumiem nākamajā mēnesī lūgums iesniegt līdz esošā mēneša 20. datumam. Ziņu ievietošana arī ir bezmaksas.

Reizi nedēļā, katru ceturdienu, publicējam arī iknedēļas pārskatu par kultūru Rīgā – What's on in Riga. Pagaidām, šīs afišas ir angļu valodā, bet apsveram iespēju viņas gatavot arī latviski. Līdzīgi kā ar reģionu afišām, Rīgas kultūras kalendārus varat drukāt bezmaksas. Pievienosim Jūs sarakstes listei, lai Jūs katru ceturdienu saņemtu ziņu par jauno kalendāru!

Ja ir kādi jautājumi, lūdzu droši rakstiet!

Filips Birzulis
travelinlatvia.lv dibinātājs
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com