Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Kas notiek Melburnas Latviešu namā?

Kāpēc kafejnīcā ieeja aizliegta?

Laikraksts Latvietis Nr. 308, 2014. g. 8. maijā
IN -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Virtuve. FOTO Henrijs Pacers.

Kafejnīca. FOTO Henrijs Pacers.

Virtuve. FOTO Henrijs Pacers.

Virtuve. FOTO Henrijs Pacers.

Nama lielais foajē. FOTO Henrijs Pacers.

Tāds jautājums varētu raksties katram, kas tagad sper kāju pār Melburnas Latviešu nama slieksni; kafejnīcas durvis slēgtas un ne tikai slēgtas, bet pie tām uzraksts vēsta, ka ieeja aizliegta.

Pilnā sparā rit ilgi plānotais un gaidītais vecās virtuves un kafejnīcas remonts.

Henrijs Pacers stāsta: „Šis gan nav ikdienišķs remonts: vecā kafejnīca un virtuve tiek pilnīgi pārbūvētas. Darbi ir iesākti, vecā virtuve ir jau nojaukta, un sapuvusī grīda jau atjaunota. Veicot remontdarbus, atklājās pārsteigums – zem virtuves grīdas tika atrasts pagrabiņš. Gan ūdensvadi, gan elektrības un gāzes vadi – visa instalācija veikta par jaunu. Projektā ir paredzēts pilnīgi modernizēt virtuvi, kā arī kafejnīcas telpu.“

Bet starplaikā nama kafejnīca ļoti efektīgi darbojās lielajā foajē. Nama dāmu kopa Māras Lezdkalnas vadībā rūpējas, lai katru sestdienu skolas bērniem, viņu vecākiem un citiem Nama viesiem netrūktu ne tradicionālo pīrādziņu, ne smalkmaizītes, siļķu maizītes, ne arī kafijas un citu dzērienu.

Kafejnīcas un virtuves pārbūves darbu izmaksas daļēji sedz Viktorijas valdība – Office of Multicultural Affairs & Citizenship, Department of Premier and Cabinet.

Bet tikai daļēji, un katrs jūsu ziedojums, lai atbalstītu kafejnīcas un virtuves pārbūves un remontdarbus, ar pateicību tiks pieņemts. Namā atradīsiet šim nolūkam krājkasīti.

IN
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com