Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Jaunumi Sidnejas Latviešu Kino klubā

Pīrāgi, alus un filmas

Laikraksts Latvietis Nr. 308, 2014. g. 8. maijā
Inese Petersone -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Šis ir tikai mazs atgādinājums par to, ka Kino klubs Sidnejā pēc pēdējās izrādes februārī, atkal ir atsācis savu darbību. Šajā gadā visu sidnejiešu uzmanības centrā ir Austrālijas latviešu 55. Kultūras dienas, kas notiks gada beigās – decembrī. Šajā sakarībā arī mūsu darbība būs vērsta uz mērķi – atbalstīt Kultūras dienu pasākumu organizēšanu. To mēs darīsim, ziedojot savu peļņu īsfilmu konkursam Pīrāgs, kas notiks Kultūras dienu ietvaros. Par konkursa noteikumiem un paredzētajām balvām varat lasīt Kultūras dienu mājas lapā (al55kd.com), kā arī Facebook.

Nākamās divas Kino kluba izrādes vieno kopīga tēma – mīlestība uz dabu, rūpes par apkārtējo vidi, stāsts par cilvēka un dabas mijiedarbību. Nākamie saieti notiks 10. maijā un 14. jūnijā. Šajās dienās esmu uzaicinājusi piedalīties arī filmu režisores. Režisore no Latvijas Lūcija Ločmele ar filmu Saulessvece būs satiekama Sidnejas Latviešu namā 10. maijā, bet Austrālijas režisore Laura Zusters ar filmu Stāsti par ugunsgrēkiem (Fire Stories) iepazīstinās visus ar pēdējos gados paveikto 14. jūnijā. Ja Lauru Zusters Sidnejas latvieši pazīst jau no bērna kājas un zina vispirms jau kā gleznotāja Reiņa Zustera meitu, tad ar Lūciju Ločmeli šeit dzīvojošajiem vēl nav bijusi izdevība iepazīties.

Tad nu lūdzam visus nākt un jauki pavadīt sestdienas pēcpusdienas Sidnejas Latviešu namā! Vēl jo vairāk tāpēc, ka 10. maijā pie mums kafejnīcā būs dabūjami visu iemīļotie pīrāgi un pie mums viesosies arī Sidnejas Igauņu nams. Īpaši izveidotā stendā būs dabūjams igauņu alus un citi igauņu labumi. Par to, kas kafejnīcā būs nopērkams jūnijā, mēs uzrakstīsim nākamajā mēnesī.

Sekojiet reklāmai un laipni gaidām Kino klubā!

Inese Pētersone
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com