Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Guntis Gailītis Kanberā

Plašs stāstījums par RLB un pieminekļiem

Laikraksts Latvietis Nr. 311, 2014. g. 30. maijā
Skaidrīte Dariusa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Guntis Gailītis ar kanberiešiem, Rīgas Latviešu biedrības biedriem. No kreisās – Egons  Eversons, Guntis Gailītis, Maija Ķepare, un Ēriks Ingevics. FOTO Andrejs Grigulis.

Šī gada maija vidū Kanberā viesojās Rīgas Latviešu biedrības (RLB) priekšnieks Guntis Gailītis. Svētdien, 18. maijā, Kanberas Latviešu biedrības rīkotajā saietā Imanuēla baznīcas zālē viņš stāstīja par Rīgas Latviešu biedrības vēsturi, tās darbību un mērķiem. Būdams arī Rīgas Pieminekļu aģentūras direktors, viņš pastāstīja par Latvijas pieminekļu un it sevišķi Brāļu kapu sakārtošanu.

Apbrīnojams ir Gailīša oratora talants. Vairāk kā divas stundas brīvā stāstījumā, bez pierakstiem, krāšņā un spēcīgā balss izteiksmē, viņš saistīja visu klausītāju uzmanību.

Saieta beigās viņš dalījās pārrunās ar saieta dalībniekiem un it sevišķi ar kanbēriešiem – Rīgas Latviešu biedrības biedriem – Maiju Ķepari, Egonu Eversonu un Ēriku Ingevicu.

Nākamajā dienā Gailītis kopā ar savu Kanbēras kolēģi, Kanberas Latviešu biedrības priekšnieku Ēriku Ingevicu, apskatīja Kanberu. It sevišķi ieinteresēts viņš bija Kanberas Kara muzejā un Austrālijas Nacionālā bibliotēkā.

Skaidrīte Dariusa
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com